Cornelius da büyük Avrupa, Kopenhag şampiyonluğu var

Cornelius da büyük Avrupa, Kopenhag şampiyonluğu var
Cornelius da büyük Avrupa, Kopenhag şampiyonluğu var Haber Metraj
moyo

Danimarka'da oynuyor.Bundan çok memnunuz.Şampiyonlar Ligi,lig,kupa...Gelecek yılki oyunlarımızın ritmi 50'ye dayalı olacak. genç, atletik, çevik bir forvet."

'Dar yerli yüzme havuzu'

"Yerli havuz dar. Sol bek sorunumuz var. Yerliler kimler? Ümit Meraş, Rıdvan Yılmaz, Caner Erkin ve Eren Elmalı."

"Edgar'ın davasını araştıracağız"

"Edgar'ın sağlık raporuna bakıp bir karar vereceğiz."

"Dorukan'a şampiyonluk kazanıp Avrupa'ya gitmesini söyledim"

"Dorukhan öğretmenlerin cebinde taşıması gereken bir palyaço... Her yerde ve her zaman %100 oynuyor. Eskişehir'de oynadığımda Beşiktaş'ta çalışmak istiyorum. Daha sonra güvenilir casino siteleri burada. Görev sürem boyunca Başlangıçta gitmek istedi. Avrupa'ya geldim, 'Gel buraya şampiyonluk öyle git' dedim. Sonra Ertuğrul Doğan piste çıktı transferini yaptı. Bugün yine milli takım seçildi."

'Klişe hayata dedi ki' bu nasıl bir aktör!

"Abdulkadir Yaşam, çalıştığım en yetenekli ve özel oyunculardan biri. İlk maçını Başakşehir ile oynadı. Ne oyuncu!" dedi Clichy! "Taraftarların beklentileri ve baskıları farklı olabiliyor. İnişler çıkışlar var. Daha rahat olmak için 8-10 kapalı oynamayı sevdiğini söyledi. Bunu kullanmak için hepimiz oradayız. Maç sırasında Galatasaray'dasınız hayatım. Tecrübeler bazı şeyleri hızlandırdı.Bir süre önce bekliyordum.Oyunla ilgili çok fazla tecrübe yaşamaya başladığım anlardan biriydi.3. dakikada arkamı döndüm ve Orhan Bey'e: "Ne var?" dedim. yapıyor mu, top kaçıyor! "33. dakikada oyun ve skor kötüydü. 2 değişiklik yaptım, takım tepki gösterdi ve golü bulduk. Önümüzdeki hafta yine 11'de başladım Anadolu'da yetenekli olacaklar Çocuk pamuğa sarılmıştı. Yaşam'a 'Hayat bazen dibi görmek ister, sen dipten çıkacaksın, ben sana destek olacağım' dedi. Bir sonraki oyuna 11'de başlıyorum, bu da kazanmaya yardımcı oluyor."

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor