Neredeyse bitti

Neredeyse bitti
Neredeyse bitti Haber Metraj
moyo

Bizim için hiçbir şey yok Mevcut. İmkanlar, yapabileceklerimiz ve koşullar göz önüne alındığında, hayal yok. İlk hedefimiz takımı ligde tutmak. Görev yaptığım süre boyunca bu hedef listenin en üstünde kaldı. .Çok zor bir dönem yaşadık ve asla pes etmedik.4 takım düştüğü için küme düşme eşiğinin 40 puanın üzerine çıkacağını biliyorduk.Özellikle hocamız Mesut Bakkal'ın atanmasından sonra çok iyi bir çıkış yakaladık ve çok iyi bir çıkış yakaladık. Son güne kadar devam ederek hedefimize ulaştık."

"Artık hedef daha büyük olacak"

Denizlis spor camiasının ligde kalmaya değil, şampiyonluklar kazanması gereken bir kulüp olması gerektiğine dikkat çeken Uzi, "Mevcut koşullarda takımlarımızı olduğu yerde tutmaya çalışıyoruz. Düşen takımlara baksanız bile durum şu. Ligde kalmanın önemi de çok net.Umarım bundan sonra hedef daha büyük olur, olması gerekir.Ligin son maçı olan BB Erzurumspor ile sezona veda edeceğiz.Kazanmak istiyoruz. Son maç Taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Bu maçın ardından bir basın toplantısı ile sezonun matadorbet genel değerlendirmesini yapacağız. Hedeflerimize ulaşmak için emek verenlere teşekkür ediyorum."

Saha dışındaki hayatından bahseden Ryan Babel, çok duygusal ve merhametli bir adamdı, "Çok hassas ve duygusalım ama futbol sahasında tabii ki davranmamalıyız. Çünkü eğer gösterirsen, insanlar bunu bir zayıflık olarak görebilirler ama günün sonunda hepimiz insanız ve doğal olarak duygularımız ve hislerimiz var. Ben genellikle bir duygu insancıl ve merhametli insanlarım." dedi.

'Şanssız bir sezon'

Galatasaray'ın bu sezonki performansıyla ilgili yorum yapan 35 yaşındaki futbolcu, "Önemli olan takımın devamlılığı, ne yazık ki bu sefer takım için talihsiz bir dönem oldu. tamamen farklı takımlarla oynuyordum.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor