Şampiyonluk kazandım

 Şampiyonluk kazandım
 Şampiyonluk kazandım Haber Metraj
moyo

Şimdi Trabzonspor'da şampiyonluğum var. Bunlar tamamen farklı kültürler ve bunlar. farklı ortamlar Trabzonspor'a geldiğimde kim bilir bu kadar kutlama ve bu kadar eğlenceli beklemiyordum çünkü bazı şeyleri sadece görünce, yaşayarak anlıyorsunuz.Bence insanların bütün amacı Maç bitmeden sahada olanlar bile, Trab Zong'u bir şampiyon olarak görüp bu şampiyonluğu ne kadar beklediklerini göstermek için sahada olanlar bile. Bir anda oyuna girdiler ve şampiyon olduğumuzu düşündüler. Çok heyecanlıydılar ve sabırsızlıkla bekliyorlardı. Onlara karşı bu duyguları yaşayabilmek bizi inanılmaz mutlu etti."

"Milli takımda bile kutlayabiliriz"

Şampiyonların yaşadığı mutluluğu doğru kelimelerin bile tarif edemeyeceğini söyleyen Giannini, "Bence tarih yazıyoruz. Her şampiyon zor olmalı ama bence bu sezonun şampiyonları, çok şükür ve harika bir tarih var. takım arkadaşlarımla birlikte yazılmıştı.Tabii ki buraya gelmeden önce birkaç şey tahmin etmiştim.Şampiyon olursak ne olur diye düşünüyorduk ama gördüklerim gerçekten güzeldi.Bu tarihin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.Çünkü bu Mutluluğu bu şekilde tanımlamak kolay değil.İnanın kelimeleri bulsam baybahis bile bu duyguyu anlatacak doğru kelimeleri bulamadım.İnanılmaz Mutluluk.Şimdi hepimiz tatildeyiz.Kim bilir hepimiz gideceğiz. milli takıma, ama tatilde ve milli takımda bile kutlayabiliriz çünkü bu çok önemli bir tarih parçası" dedi.

Celesekal / Trabzonspor (DHA)

51 puanla 11. sırada yer alan Galatasaray, 38. hafta ve geçen haftaki Çin Süper Ligi'nde 58 puanla 7. sırada yer alan Antalya Sports'u konuk edecek. Bir zamanlar kabus gören Aslan, Akdeniz'in 15 maçlık yenilmezlik serisini sıkıntılı deplasman maçını kazanarak bitirmeye çalışacak. Nuri Şahin altında harika bir çıkış yaptı ve 15 maçlık yenilmezlik serisini kazandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor