Hotel İşletmecisi Selami Akay'dan Avrupa Hedefli Yatırım Projeleri

İş dünyası, çok geniş bir yelpazeyi ifade ediyor. Bu dünyada başarı sağlayan genç girişimci Selami Akay, çalışmaları ve yepyeni fikirleri ile dünyaya hitap etmeye devam ediyor. Hotel işletmecisi olarak başladığı iş dünyasında şimdilerde oteller zinciri sahibi olan Selami Akay, yatırım dünyasında da adından söz ettiriyor.

Hotel İşletmecisi Selami Akay'dan Avrupa Hedefli Yatırım Projeleri
Hotel İşletmecisi Selami Akay'dan Avrupa Hedefli Yatırım Projeleri Haber Metraj
moyo

İş dünyası, çok geniş bir yelpazeyi ifade ediyor. Bu dünyada başarı sağlayan genç girişimci Selami Akay, çalışmaları ve yepyeni fikirleri ile dünyaya hitap etmeye devam ediyor. Hotel işletmecisi olarak başladığı iş dünyasında şimdilerde oteller zinciri sahibi olan Selami Akay, yatırım dünyasında da adından söz ettiriyor. Çocukluğundan bu zamana hayatta başarılı olma adına çalışmalar yaptığını ifade eden Selami Akay, gençlere de özel ve değerli önerilerde bulunuyor. Özel hayatı ve çalışma hayatı hakkında bilgiler sunan Akay, çalışmanın hayat içindeki en önemli amaçları yerine getirdiğini belirtiyor.

Çalışma hayatı ve özel yaşamı ile ilgili bilgileri https://www.instagram.com/no_limit_salami/ linkinde sergiliyor. Başarılı iş insanı, bu çalışmalarıyla Avrupa dünyasına da hitap ediyor.

İş Adamı Selami Akay'dan Yeni İş Projesi ve İş Fırsatları

Hayatta başarılı olmanın birçok şekli bulunur. Bu şekillerin tamamından bir nebze de olsa destek aldığını ifade eden Selami Akay, Avrupa iş dünyasında girişimci kişiliğiyle tanınıyor. Her yaştan bireye özel önerilerde bulunan genç iş adamı, yeni iş projeleriyle de gündeme bomba gibi düşmeye hazırlanıyor. İş dünyasında başarılı olmak isteyen gençler, Selami Akay'ın katkıları ile hedeflerine ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Selami Akay, bu alanda yapmış olduğu çalışmaları ve önerileri ile Türkiye dünyasına ve Avrupa iş dünyasında büyük katkılar sunuyor.

 

SELAMİ AKAY
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı