Önümüzdeki yıl şampiyonuz...

Önümüzdeki yıl şampiyonuz...
Önümüzdeki yıl şampiyonuz... Haber Metraj
moyo

 

Dendiği gibi ve sonra bize nerede olacağımızı söyleyin, bizi rahatsız etmeyin. Takımlarımızdan birinin antrenörü geçmişte 'Şampiyonuz' demişti. bu sene diğer takımlar da bulundukları konumun keyfini çıkarsınlar", son dakikada küme düştüler. Gelişmeye devam etmelisin. Bu laf uydurmak değil. O zaman antrenmanda kupayı kaldırmalısın."

'Var olmayan sabrı bize gösterdiler'

"Hükümete geldiğimizde bizi bekleyen zorlukların farkına vardık. Trabzonspor'un spor yönetiminde ortalama 32 yıl çalıştığım için 30 yıl önemli bir tecrübe. Toplumu anlamak ve beklentileri algılamak açısından. Şampiyonluk ilan edildi, taraftarlarımıza ve camiamıza teşekkür ettim. Bize eşi benzeri olmayan bir sabır gösterdiler ve bize inandılar."

"Cemaatin desteğiyle zorlu bir süreci atlattık"

"2019-2020 sezonu bizim için erken bir şampiyon olacak. Her zaman bu oyunun içinde olduğumuzu söyledik. Ertesi yıl UEFA'da gruplandık. Ama orada onwin pandeminin etkisiyle, Çok hantal bir süreç.İlk maç seyircisiz oynandı.Gerçekten zordu.Bir süre ara verildi.Orada ivme kaybettik.Organik olarak çeşitli faktörler rol oynadı.Sezon ikinciliği bitti.Avrupa'dan men edildik. UEFA ile imzalanan bütçeyi ihlal ettiği için. Süreç bizi olumsuz etkiledi. Cemaat bize sabrını göstermek için oradaydı. Cemaatin desteğiyle, çok kısa sürede bitti."

'Konyspor kök salıyor'

"İkinci yıl ligde istediğimiz başlangıcı alamadık. 20-25 milyon euro almayı umuyorsunuz ama Avrupa'ya gittiğinizde bunu kaybediyorsunuz. Trabzonspor 1 olursa Beşiktaş üç buçuk kazanıyor. .Galatasaray ve Fenerbahçe beş buçuk.Fakat kendimizi kaptırmayalım 12 milyon euroluk bütçesi olan Konyasport bu sene herkese nasip oldu Rootlu.Önemli olan bu.Başarılı olmak için çok fazla harcama yapamayacağınızı gösteriyor. gücü zekayla birleştirmeli."

'Kayıplarımızı başkalarına düşürmedik'

"Bazılarının anlamadığı şey şu; son iki yıldır tamamen işimize odaklandık. Sağımıza solumuza bakmıyoruz. Sahanın içine odaklandık. zaaflarımızdan başkasına eksiltmiyoruz. Kaybetmek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor