Açılışını yapıyoruz

Açılışını yapıyoruz
Açılışını yapıyoruz Haber Metraj
moyo

Okulumuz sektörün kalbinde bugün kapılarını açıyor ve yarının doğru, ilkeli ve dürüst medyasının geleceğini yaratmak için tüm imkanlara sahip.

7 Ekim 2021 tarihinde Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sözleşmesinin imza töreninde okulumuzun bu alanda bir ilk olduğunu sizlere detaylı olarak anlatmıştım. Okullarımızı çok kısa bir sürede eğitime hazırlamak için çok emek ve emek harcadık. Eylül 2022'de öğrencilerimizle birlikte eğitiminize başlayacağınızı bildirmekten büyük gurur ve mutluluk duyuyorum.

İlk öğrenci grubumuz 5 Haziran'da yapılacak LGS sınavlarının sonuçlarına göre okulumuza alınacaktır. Başarılı öğrencilerimizin medya dünyasındaki bu ayrıcalıklı okulda eğitim görme fırsatını dört gözle bekliyoruz. Çünkü biliyoruz ki, dünya standartlarında bir eğitim vermek üzere tasarlanmış liselerimizden mezun olduklarında geleceğin donanımlı ve yetkin medya profesyonelleri olacaklar.

"Tüm markalarımızda dijital dönüşüm projelerini hayata geçirme konusunda ciddiyiz"

Öğrencilerimiz ilkeli ve dürüst gazeteciliği grubumuzda çalışmış olan son sınıflardan öğreneceklerdir. İleri düzeyde İngilizce eğitimi sayesinde yabancı medyayı kendi dillerinde okuma becerisi kazanacaklar. Neredeyse lise çağında deneyim kazanabilirler. Başarılı öğrenciler için burs, eğitim ve istihdam olanakları sağlayacağız. İkinci haberimiz ise Demirören'deki Dijital Medya Mesleki Eğitim Merkezi'ne ilk adımlarımızı atmış olmamız. Bugün burada bakanlığımızla imzalayacağımız anlaşma gereği bir mesleki sahabet eğitim merkezi kuruyoruz. Son aşama mutlu. Çünkü ilkini okulla imzaladık. Şimdi yine Mesleki Eğitim Merkezimiz aracılığıyla harika eğitim fırsatları sunarak yeniliklere imza atıyoruz. Son yıllarda medya dünyasının dijitalleşme yönündeki hızlı gelişimini takip ediyoruz. Tüm markalarımızda dijital dönüşüm projelerini özenle hayata geçirdik.

"Yalnızca kaliteli bir profesyonel doğru haber kaynağı sağlayabilir"

Tecrübe ve bilgi birikimimizi gelecek nesillere aktarmanın şimdi tam zamanı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor