Cumhuriyeti Ortaklık Kanunu ve Tüzüğümüzün

Cumhuriyeti Ortaklık Kanunu ve Tüzüğümüzün
Cumhuriyeti Ortaklık Kanunu ve Tüzüğümüzün Haber Metraj
moyo

36. maddesi uyarınca sorumluluk dağılımı için toplantı yapılır. Tamamlandı:

Engin Baltacı: Başkan Yardımcısı

Emre Kocadağ: Başkan Yardımcısı

Serhan Çetinsaya: Başkan Yardımcısı

Mehtap Mutlusan Ferah: Genel Sekreter

Murat Kılıç: Sayman

Türk Hava Yolları Kadın Voleybolu, Fenerbahçe Opet'ten ayrılan tecrübeli pasör Naz Aydemir Akyol ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Naz Aydemir Akyol geçiş süreciyle ilgili yaptığı açıklamada, "Türk Hava Yolları ile anlaşma imzaladığım için çok mutluyum. Takım olarak daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Takım arkadaşlarımla birlikte başarılı bir dönem geçirmeyi dört gözle bekliyorum." dedi.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Dr. Prof. Ahmed Borat, "Türkiye'nin en önemli oyuncularından Naz ile sözleşme imzalamaktan rekorbet mutluluk duyuyoruz. Geçmiş tecrübelerini takımımıza aktaracağına ve önümüzdeki dönemde başarılı olacağına eminim." dedi.

Galatasaray Spor Kulübü başkan adayı Dursun Özbek, Galatasaray'ın önümüzdeki 10 yılda oluşturacağı vizyon planını aktarmak üzere yarın 19:30'da sıkıntılı performans merkezinde camia ile bir araya gelecek. Özbek, Erden Timur ile birlikte bu projeleri kamuoyu ile paylaşacak.

Dört yılda 9 milyar liralık tahmini gelir

Dursun Özbek ve ekibi, Galatasaray'ın eleştirileri ve eleştirileri döneminde sorumluluk almış, ekibi mevcut sorunlara çözüm önerileri hazırlamıştı. Dursun Özbek, Ada, Altyapı Reformu, Gelecek Vizyon Projeleri, Florya, Colombus, Mecidiyeköy, Riva, Kemerburgaz, Spor Salonu, Tesis Reformu, Hasnun Galip, yeni araziler vb. Tüm projeler bağımsız denetimler tarafından incelenip raporlanıyor 9 milyar gelir elde edildi Yıl boyunca Türk Lirası.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor