Takımı biraz daha yakından tanımak için kolları sıvadı

Takımı biraz daha yakından tanımak için kolları sıvadı
Takımı biraz daha yakından tanımak için kolları sıvadı Haber Metraj
moyo

 

Jorge Jesus, Kalamış tesisinde Başkan Ali Koç ve yöneticilerle yemek yemeden önce İstanbul Ülker Stadyumu'ndaki ilk gününü geçirdi.

Portekizli teknik adam, dün sabah Fenerbahçe futbol takımının antrenmanına ev sahipliği yapan Samandra Cambarto tesisinde büyük bir sürpriz yaptı. 67 yaşındaki teknik direktör, teknik direktör Selahattin Kalimli'nin yanında rol aldı.

İsa önce FenerLAB'ı, fitness ve toplantı salonlarını, masaj ve soyunma odalarını, restoranları gezdi ve buraları öğrendi. Daha sonra İsa tesis çalışanları ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Son olarak, alan Can Bartu tesisine taşınan deneyimli öğretmenler hala hevesli. Jorge Jesus'un da iyileştirilebilecek bazı hususlar önerdiği anlaşılmaktadır.

2017 yılında Beşiktaş'ta göreve başlayan ve 2020-2021 sezonunda şampiyon olan Siyah Beyazlı takımın unutulmaz galibiyetinde madridbet büyük rol oynayan Kara Kartal'ın mental performans antrenörü Rezan Özdemir ve bu yıl Altyapı'yı takip edecek daha pek çok şey FANATİK'e anlattı. . konuşmak. Türkiye klasmanında bir ilk olduğunu söyleyen Özdemir, sadece geçen senenin şampiyonlarından bahsetmekle kalmadı, başta Ersin Destanoğlu, Rıdvan Yılmaz, Serdar Saatçı, Emirhan İlkhan olmak üzere diğer altyapı oyuncularının potansiyelini de açıkladı. Şimdi söz Rezan Özdemir'le ilgili...

Beşiktaş Mental Performans Antrenörü Rezan Özdemir, arkadaşımız Atalay Özçelikli'ye önemli bir açıklama yaptı.

"İşin sahibi oldum"

Önce tanışalım ve tanıştıralım... Rezan Özdemir kimdir?

"1972 doğumluyum. Türkiye'de ilk 3 koçluk firmasından biriyim. Zihinsel performans okuyorum. NLP diplomam var ve Londra'da ortalama 10 yıl biyoenerji ve bakır işletme koçluğu okudum. Bunu ilk koyanlardan biri Türkiye'ye bu durumu getirenlerden biri.Uzun süre turizm sektöründe ve siyasette antrenörlük yaptım.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor