Ellerinden geleni yapacak

Ellerinden geleni yapacak
Ellerinden geleni yapacak Haber Metraj
moyo

Arda, Kahraman, Ege ve Efe Can, Nidaye, Nwobodo, Burekoviç, Di Santo ve Soner ile resmen yollarını ayırmayı planlayan sarı-kırmızılı kaleciler ve fiyatına tanıklık etmek için İrfan Can, Halil, Berkan, Atınç ve Yalçın'ı satıyor. , Yusuf, Kerim, İzet, Filat, Atalai ve Yunus, bu yolun devam edeceğine işaret edildi.

Göztepe'nin teknik ekip kurulduktan sonra yabancı oyuncuları için yol haritasını kesinleştireceği açıklandı. Şimdiye kadar Lorensi, Bakü, Tijanic, Mikhojevic ve Piliç için herhangi bir teklif alınmadı. Belçika ve ülkesi Arslanagic'ten stoper pozisyonunda görev almış talipleri olduğu söyleniyor.

Mali Kurul'a; Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, Yönetim Kurulu Üyesi, Üst Kurul Başkanı Uğur Dündar ve üyelerin katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Arıkoç, eski teknik direktör İsmail Kartal ile olağan finans konferansına geldi. Meclis üyeleri de İsmail Kartal'ı alkışlayarak karşıladı. İsmail Kartal'ın eşi ve çocukları da birlikte sahne aldı.

Pekin'in hukuken fethinden sorumlu Fenerbahçe Kulübü'nün yönetim kurulu üyesi, yaptığı açılış konuşmasında 761 üye olduğunu açıkladı.

Talat Yılmaz, oybirliğiyle Genel Finans Kongresi Başkanlığına seçildi. Toplantı, 2021 yönetim kurulu faaliyetlerini ve denetim raporunu gözden geçirmeye ve onaybet 2021 kurul faaliyetleri ile denetim raporunu müzakere etmeye ve yayınlamaya devam edecek. Akabinde 2022 bütçesi ve ek bütçesi Genel Kurul'un oylamasına sunulur, mali konuların denetimini yapacak bağımsız denetim firmasının seçimi, Türkiye Futbol Federasyonu temsilcilerinin seçiminin oylanması için Genel Kurul'a sunulur. ve Özerk Federasyon ile diğer konularda Yönetim Kurulu tarafından görev süresinin sonuna kadar. Görevden alınan Erçin Çoban, Şükrü Selman Akbulutlu ve Mahmut Aslan Baysal'ın ihraç kararlarını onaylayın veya iptal edin. Kulüp üyelikleri ayrıca oylanmak üzere genel kurula sunulacaktır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor