Biri olarak kabul edilen Red Bull Flick'in heyecanı 2022'de tüm Türkiye'yi kasıp kavuruyor

Biri olarak kabul edilen Red Bull Flick'in heyecanı 2022'de tüm Türkiye'yi kasıp kavuruyor
Biri olarak kabul edilen Red Bull Flick'in heyecanı 2022'de tüm Türkiye'yi kasıp kavuruyor Haber Metraj
moyo

Red Bull Flick Türkiye finalinin ardından katılımcılarına Türkiye'den Kopenhag'a özel bir deneyim yaşatmayı hedefleyen yarışmada REALENAYİ2 en iyi takım olarak ortaya çıktı. REALENAYİ2, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Enerji Müzesi'nde kurulan özel bir sahnede finalde son kazananı nakavt ederek 2020'de kazandığı kupayı bir kez daha evine götürdü.

Buğra "Vesselam" Özdemir, yarışmaya iyi hazırlandıkları için herhangi bir baskı hissetmediklerini belirterek, "Kazanacak kupamız var, hayallerimiz var. Şimdi Kopenhag'a gitmekten mutluyuz. Aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. yol" dedi. "Vesselam", 2020 yılında şampiyonluğu kazandıktan sonra profesyonel espor takımlarından teklifler aldığını ve espor kariyerine başladığını belirterek, "Hedefim bundan sonra daha başarılı olmak. Kariyerim için çalışacağım. Elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Red Bull'a betexper ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Red Bull'un her sporu desteklediği gibi eSpor'u da destekliyor olması, insanları iş hayatına atmaya daha da cazip hale getiriyor. Bu etkinlikler sayesinde oyuncular ve izleyiciler anlayacak ve iyi yaşa" dedi.

Furkan "Spunkie" İtimat, Red Bull Flick 2022 Şampiyonası'na çok iyi hazırlandıklarını belirterek, "Bu şampiyonaya hazırlandığımız için eksiklerimizi de görme şansımız oldu. Şimdi Kopenhag. Kaçınılması gereken bir heves olacak ama ne olacak? Türkiye'de yaptık, orada da yapacağız. Umarım gelecekte büyük başarılar elde ederiz" dedi.

Açıkçası üçü için de çok güçlü duygular hissediyorum ve hayatımın %100'ünü her saniye yaşıyorum. Sadece ödül töreninin yapıldığı gün farklıydı. Denizde şenlik üstü açık bir otobüste devam etti ve sonrasında stadyumdaki atmosfer ve organizasyon mükemmeldi. Harika zaman geçirdik ve büyüleyici bir partiydi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor