Kemal Uğurlu bu sezon ligde sarı-kırmızılı takımlardan

Kemal Uğurlu bu sezon ligde sarı-kırmızılı takımlardan
Kemal Uğurlu bu sezon ligde sarı-kırmızılı takımlardan Haber Metraj
moyo

5 maç yönetirken, Kayserispor bu maçlarda 3 mağlubiyet ve 2 mağlubiyet aldı. Erkan Özdamar, Kayserispor'un Yaşar Kemal'den sonra ikinci büyük karşılaşmasını yönetiyor.

Şanlıurfa Gençlik ve Spor Tanıtım Programı kapsamında kentteki yatırım imza töreni Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığı binasında gerçekleştirildi. İmza törenine Gençlik ve Spor Bakanı Mohamed Mohtrem Kasapoğlu başkanlığındaki Chanlourfa heyeti, Chanlourfa Valisi Saleh Ahan ve Belediye Başkanı Zenel Abidin Beyazgur ile çok sayıda genç sporcu katıldı. Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın söylenmesinin ardından burada konuşan Kasapoğlu, "Ramazan ayında çok güzel bir Urfa programımız var ve siz değerli ziyaretçimizsiniz. Ramazan'ın bereketi olsun, siz değerli ziyaretçimizin coşkusu ve samimiyeti ile bizleri selamlıyoruz. bir yandan Karaköprü'de çok güzel bir yüzme havuzu açarken, diğer yandan bölgemiz ve metropolümüz için yeni işgücü harcamaları planladık, gençlik ve spor alanındaki yeni projeleri görüştük, görüştük. Şanlıurfa shotbet yurdumuzun en güzel örneklerinden bazılarında öğrenci arkadaşlarımızla sahur ve iftar programlarına katıldık.Bugün bakanlığınızda kararlaştırdığımız çalışmaları bir araya getirecek imzaları bir araya getiriyoruz. O gün ortak düşünce ve istişare ile birlikte düşündüğümüz, planladığımız Şanlıurfa'mıza. Şanlıurfa'mıza, tüm ilçelerimize, kasabalarımıza, topluluklarımıza ve gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum."

Takım olarak bir taahhütte bulunursak, bitene kadar başkanın başkanlığında tutacağız” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sanleurfa'da yeni yurt yapımı için 1000 kişilik yeni yurt ihalesinin yapıldığının müjdesini şöyle sürdürdü:

2002 yılında Şanlıurfa'nın 2 yurdu vardı. Türkiye 190.000 kapasiteye sahip, bunu nasıl yaptık, 750.000'e çıkardık. Her gün yeni kapasite ekliyoruz. Şanlıurfa'daki yurdumuz 2 idi, şimdi 6 oldu, toplam kapasitemiz %350 arttı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor