Bitay'dan bayrama özel 500 USD değerinde BITAY Coin hediye

Türkiye’de faaliyet gösteren global kripto para borsası Bitay, bayram boyunca üye olan kullanıcıların arasından seçeceği 1 kullanıcısına 500 USD değerinde BITAY Coin hediye edecek.

Bitay'dan bayrama özel 500 USD değerinde   BITAY Coin hediye
Bitay'dan bayrama özel 500 USD değerinde   BITAY Coin hediye Haber Metraj
moyo

Türkiye'nin global borsası Bitay, platforma üye olan ve profilini eksiksiz dolduran yeni kullanıcıları arasından 1 şanslı kullanıcıya 500 USD değerinde BITAY Coin hediye edecek. Kripto para birimlerinin düşüşte olduğu bir dönemde olmasına rağmen yükselen tek kripto para birimi olma başarısı gösteren BITAY Coin’in güvenli teknolojisi ile kripto varlık piyasasında yerinizi alabilirsiniz.  

500 USD değerinde BITAY Coin kazanmak isteyenlerin 18 Temmuz 2022 tarihine kadar Bitay’a üye olmaları ve bilgileri eksiksiz doldurmaları gerekiyor. 

BITAY Coin’den yatırımcısını sevindiren performans

Türkiye’nin global borsası Bitay tarafından piyasaya sunulan BITAY Coin, sert düşüşlerin ve yüksek volatilitenin etkili olduğu kripto varlıklar piyasasında yatırımcısına sunduğu fırsatlar ile dikkat çekti. 19 Nisan'da, 0,01 USDT ve 0,0125 USDT olarak iki ayrı teklif ile ön satışa sunulan BITAY Coin listelendiği 15 Haziran tarihinde ön satışa katılan yatırımcılarına yüzde 100 gibi dikkat çeken bir kazanç sağlamıştı.

Avalanche (AVAX) zincirinde geliştirilen ve çok amaçlı bir yardımcı program token’ı olan BITAY Coin, kripto para yatırımcılarına işlem ücretlerinde indirimler ve çeşitli ödül seçenekleri sunuyor. Bitay Visa kredi kartı ile yatırımcıların kripto varlıklarını Visa kart geçen tüm iş yerlerinde kullanma fırsatı da sunan BITAY Coin, kullanıcısına ayrıca Bitay’ın NFT platformunda da öncelik sağlıyor.

 

Bitay Hakkında

Türkiye’nin global kripto para borsası Bitay, gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Türkiye'deki en yüksek ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip olan Bitay’ın altyapısı; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Teknopark’ta araştırma-geliştirme projesi olarak geliştirilmiştir. 

BITAY Coin 

Bitay tarafından geliştirilen ve Türkiye’den globale açılmış ilk yerel coin unvanına sahip BITAY Coin kripto para birimlerinin düşüşte olduğu bir dönemde  yükselen tek kripto para birimi olarak 2022’nin 1. çeyreğinde kripto para borsalarındaki yerini aldı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor