Steve Kerr ve Damion Lee, Teksas Katliamı ile savaşıyor

Steve Kerr ve Damion Lee, Teksas Katliamı ile savaşıyor
Steve Kerr ve Damion Lee, Teksas Katliamı ile savaşıyor Haber Metraj
moyo

 

NBA Golden State Warriors menajeri Steve Kerr, düzenlediği basın toplantısında ABD'de düzenlenen silahlı saldırıda 19'u çocuk  21 kişinin öldüğünü söyledi. "Yorgun hissediyorum. Etkilenen ailelere taziyelerimi sunmak için buraya gelmekten çok yoruldum. Çok yorgunum. Üzgünüm. Üzgünüm. Birkaç dakika susmaktan yoruldum. Yeter!" Takım oyuncusu Damion Lee, ABD'de bebek maması kıtlığından bahsetti ve silah almanın bebek maması almaktan daha kolay olduğunu söyledi.

Türkiye'nin en geleneksel yarışmalarından biri olan 12 metrelik kütüğün yağlanıp ardından Türk bayrağının kaldırıldığı Red Bull Oiled Pole'da bu yıl birincilik hedefleniyor. Kıyı Festivali'nin 1 Temmuz'daki temsili etkinliklerinden  Red Bull Oil Fall, bu yıl  üç şehirde aynı anda yapılacak.

Trabzon (Faroz Limanı), Alanya (İskele Meydanı) ve Çanakkale'de (Eski Gümrük İskelesi) yapılacak olan kazananlar, her noktada Türk bayrağını ilk çekenler olacak. Red Bull Oil Pole ile vippark ilgili kayıt ve daha fazla bilgiye RedBull.com/yaglidirek.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Red Bull Petrol Sahası nedir?

1 Temmuz Kabotaj Bayramı’nın klasiği haline gelen Red Bull Yağlı Direk’te katılımcılar 40 derecelik bir açıyla yerleştirilmiş ve gres yağına bulanmış kütüğü ucundaki Türk Bayrağı’nı almaya çalışıyorlar. Iştirakçilerin sırayla kütüğün en ucuna koştuğu yarışmada ayakta kalıp Türk Bayrağı’nı ilk alan sporcu yarışmanın galibi sayılıyor.

Öyleki ki her iki ülkede forma giyen yabancı oyuncular, 30 Haziran’a kadar kulüpleriyle anlaşamazsa, 1 yıllığına sözleşmelerini askıya alabilecek. Bu gelişme sonrası Shakhtar Donetsk forması giyen Marlon için BordoMavililer strateji değiştirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor