Yoldan bir kez geçtik

Yoldan bir kez geçtik
Yoldan bir kez geçtik Haber Metraj
moyo

Biz o sulardan ve fırtınalardan karaya ulaştık. Cemaat birliği ortadan kalkmadıkça bu  devam edecektir. Bu durumda Trabzonspor'un kaç taraftarı olduğu  ortaya çıkıyor. Büyüklüğümüz kazandığımız şampiyonluklarda gösterilmedi. 40 yıldır şampiyon olmadık ama büyük bir topluluğuz."

"En büyük hedef ikinci bir yıldız taşımak"

Süreci yönetmeyi vurgulayarak şunları söyledi: kulübün ona ihtiyacı var ve büyük katkı sağlıyor. Trabzonspor toplumu bunları asla unutmamalı. Şampiyon bir takım olarak Trabzonspor artık  her açıdan daha rahat olacak. Oyuncularımızın kazanma tecrübesi var. Önümüzdeki sezon ne olursa olsun bu güven ve rahatlık sahada karşılığını bulacak."

Han, kulübün de UEFA Şampiyonlar Ligi ve yeni sezon için para harcamadan gerçeğe göre hareket edeceğini söyledi. Cumhuriyetimizin  100. yılı. ve TFF'dir. Kuruluş yıl dönümü olduğu için şampiyonluğu kazanmak elbette daha da önemli. Aynı anlayış ve eylem planı ile ileriye bakacak ve hedeflerimize odaklanacağız. 9 galibiyet, 10 galibiyet, 2 galibiyet. yıldızımızı takmak en büyük hedefimiz olacak” şeklinde konuştu.

“Şampiyonlar Ligi için savaşım vereceğiz ve başaracağız”

Hancı, Şampiyonlar Ligi’ne nazaran maliyetli yapılanma planlaması yapmadıklarını belirterek, “Bir oyuncuya 100-200 milyon Euro verildiği yerdekilerle rekabet edebilecek, queencasino öyleki bütçeleri ayırabilecek durumumuz yok. Oraya nazaran şundan harcamaya girip sonrasında hüsrana dönen takımlarımızı biliyoruz. Fakat Şampiyonlar Ligi’ne mevcut kadromuzla yapabileceğimizin en iyisini yapmak adına tüm mücadelemizi vereceğiz ve başaracağız” dedi.

“Tahriklere kapılmadık”

Asla bir halde tahriklere kapılmadıklarını belirten Hancı, “Bu sürem yaptığımız en mühim şeylerden birisi daha ilkin düşmüş olduğumuz hataların hiçbirisine düşmemek oldu. O günleri oraya koyduk. En önemlisi de bizi alçaltmak için en kolay pozisyona girmedik ve kışkırtmadık.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor