Ama Onur'un bir hedefi var

Ama Onur'un bir hedefi var
Ama Onur'un bir hedefi var Haber Metraj
moyo

 

Yeni sezona hazırlanan Alanyaspor kamp programına göre Alanya tesisi 9 Temmuz'a kadar faaliyetlerini sürdürecek. Alanyaspor, 9-10 Temmuz tarihleri arasında iki günlük tatil yapacak. 12-25 Temmuz'da Kayseri'ye hareket ettikten sonra Erciyes yüksek kampında çalışmaya devam edecek

Yeşil-turuncu ekip, Erciyes kampında Gençlerbirliği'nde 3 hazırlık maçı oynayacak 15 Temmuz ve  Y. Kayserispor'un yanında forma giyecek Alan Yaspor, antrenman kampını 24 Temmuz'da Ankara Guku ile yapacağı hazırlık maçıyla bitirecek. İki günlük tatilin ardından 28 Temmuz'dan itibaren Alanya'da lig hazırlıkları devam edecek.

1. Lig Spor Toto'nun takımlarından Çaykur Rizespor, Erzurum'a gönderecekleri kamp öncesi Mehmet Cengiz üssünde teknik direktör Bülent Korkmaz'ın yönetiminde antrenman yaptı.

Korkmaz, antrenman öncesi gazetecilerin sorularına yanıt olarak şunları söyledi: 4-5  genç oyuncu vardı. Oyuncularımız bu hafta çok iyi iş çıkardılar. Fizyolojik olarak iyi eğitilmişlerdir. Son birkaç gündür fizyolojik ve taktik antrenmanlara geçtik. Şu anda bir grup oyuncuyla çalışıyoruz. çalışıyorlar 28'inde Earljurum'a gidecektik ama transfer yetersizliğinden dolayı 1 Temmuz'a ertelendi. Bu da olmazsa 6 Temmuz'da Erzurum'a gideceğim. Çünkü antrenman beklendiği gibi gitti ve hava düzeldi. 7 Temmuz'da mooibet dostluk maçı var. 8'inde antrenman yapıyorum ve 3 gün izin alıyorum. Mevcut kadromuz çok iyi durumda. Elbette göç önemlidir. Mevcut kadro 1., 2. ve hatta playofflara bile izin vermiyor. İletim durumu. 3-4 değil, alternatifte oldukça fazla değişiklik var. Yani muhtemelen bekliyoruz. Süreç yavaş. Yöneticilerimiz de transfer için çok çalışıyor. Neredeyse her gün haberleşiyoruz. Ancak süreç ilerledikçe, takımdaki yeni  oyuncular  fizyolojik, taktiksel ve uyarlanabilir zorluklarla karşılaşacaklar. Kısacası süreç ilerledikçe teçhizatın hazırlanması da ilerler. her zaman söyledim.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor