Ayrıca başka bir konum

Ayrıca başka bir konum
Ayrıca başka bir konum Haber Metraj
moyo

Ancak bu yöntemi herkesin kullanması için kolaylaştıralım. Bir kadroya alınabilecek maksimum yabancı sayısı 14'tür. Bir takım sadece bir yabancıyı dahil edebilir, yabancıları terk etmeyi hesaba katmak için yukarıdan aşağıya sayar. Genç oyuncular olarak 3-4 oyuncu ekleme şansımız var. Federasyon tarafından verilen son geçiş belgesine göre. Özetle şunu söyleyeyim: Şu anda yabancı oyuncularla sözleşme imzalama hakkımız saklıdır. Yani bu oyuncuyu sola, bu oyuncuyu sağa, bir forvet ve iki orta saha oyuncusu koymuyoruz. Böyle bir olay yok. Şu anda üç adayla bir koltuk görüşmesi yapıyoruz” dedi.

"İlk 11'den sadece 1 tanesi kaldı"

Ahmet Ağaoğlu, Trezeguet ile sözleşme imzaladığını hatırlatarak, “Bugün sözleşme imzaladım. iyi şanslar. Aslında bildiğiniz gibi sadece Nwakame mevcut başlangıç XI'den ayrıldı. Yerine Puchach kiralık, yerine Eren geldi. Sağda Larsen, orta sahada Doğukan var. Geçen yıl kadromuza kattığımız genç alternatif oyuncularımız var ve sol kanada da bugün Trezeguet transferini yaptık. Sağ stoper mevkisi için yapılacak olan bir transferimiz var. Bunu bu şekilde anlatmamdaki amaç siz exxenbet değerli ziyaretçilerimizin işini kolaylaştırmak” diyerek sözlerini tamamladı.

Spor Toto Süper Lig 2022-2023 sezonu fikstürü Riva Hasan Doğan Ulusal Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde çekilirken, kura çekiminin arkasından Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Genel Yazman Mehtap Mutluşan Ferah ile TFF ve UEFA İlişkilerinden Görevli Futbol AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Erdoğan, basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu. Emre Kocadağ, yeni sezonun hayırlı olmasını dilerken, “Fair-playin hakim olduğu, saha içinin konuşulmuş olduğu, rekabetin hakim olduğu bir sürem olur. 19 takım karşı karşıya gelecek. Her takımın kendi eğitimi ve yapısı vardır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor