Hazırlanmaya devam etti

Hazırlanmaya devam etti
Hazırlanmaya devam etti Haber Metraj
moyo

Antrenör Ryza Chalimbay ve yardımcılarının rehberliğinde saat 18:00'de başlayan antrenman bir buçuk saat sürdü. Antrenman ısınma ile başladı ve 5-2 kapma, pas ve baskı ile devam etti.

Antrenman, yarı sahadan iki golün atıldığı maçla sona erdi. Görev süremin sonunda Umut Takımı'na çağrılan genç oyuncu Kerem Atakan Kesgin, tatil sonrası Bolu kampına katılarak çalışmaya başladı.

Lee Gi-dola da yarın bir inceleme ile yeni bir zaman hazırlamayı planlıyor.

Gençlik Spor Bakanlığı'nın desteği ve  Türkiye Para Sporları Federasyonu ile Vali Tuncelli'nin iş birliğiyle düzenlenen Munzur Uluslararası Voleybol  Turnuvası, Mustafa Kemal Atatürk ilçesinde kapalı spor salonu olarak başladı.

Türkiye'nin yanı sıra İran ve Irak'ın A ve B takımlarının katıldığı bu turnuvaya açılış konuşması yapan Vali Mehmet Ali Özkan, organizasyonun önemine vurgu yaparak, “Artık Tunseli slotbahis bir gezi şehri oldu. tarım ve spor. Hemşehrilerimiz ve dostlarımızla birlikte bu yolda  yürümeye ve hızla ilerlemeye devam ediyoruz. Bugün  Gençlik  Spor Bakanlığı'nın desteği ve Türkiye Para Sporları Federasyonu'nun desteğiyle burada yeni ufuklar açma fırsatına sahibiz” dedi.

Konuşmaların ardından ilk toplantıya geçildi. Turnuva 7 Haziran'da sona eriyor. (DGK)

Alanyaspor geçtiğimiz günlerde Fatih Karagümruk için oynayan 27 yaşındaki Sloven sol bek Jure Balkovec'in takıma katıldığını duyurdu. Akdeniz takımında teknik direktör, eski takımında forma giyen deneyimli stoper Farioli ile imza töreni düzenledi. İmza törenine Balkovets'in yanı sıra Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu da katıldı.

Cumhurbaşkanı Hasan Çavuşoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi: Sol bek pozisyonu eksikti. Balkovec ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık. Aslında Fatih Karagümrük'te başarılı bir oyuncuydu. Alanya'daki başarısını daha da artıracağına inanıyorum.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor