Tarafından kadrodan çıkarıldı

Tarafından kadrodan çıkarıldı
Tarafından kadrodan çıkarıldı Haber Metraj
moyo

 

O sırada kadroda olmayan Irrfanzan ise satılamadı. Galatasaray'ın bir süredir hedeflediği net savunmanın yerini Medipol Sakşehir ve Kasımpaşa da aldı. İrrfan Khan, ancak transfer başarısız olunca, 2025 yılına kadar sözleşme imzaladığı Göztepe ile yeni bir dönem için hazırlıklara başladı. Taraftarlar, kalecinin takıma dönüşüne çok sert tepki gösterdi. Sosyal medyada hem yönetimi hem de oyuncuları eleştiren Göztepeli taraftarlar, İrrfankan'ı Göztepe formasıyla görmek istemediklerini söyledi. İrfancan'ın takımdan ayrılması gerektiği görüşünü dile getiren Göztepeli taraftarları, kararın bir an önce değiştirilmesi gerektiğini söyledi.

Türkiye, Cezayir'in Oran kentinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları'nda 108 madalya ile ikinci oldu. 24 etkinliğe 26 ülkeden ortalama 3.400 sporcu katıldı. Türkiye organizasyonda 321 sporcu ile madalya için yarıştı.

17  spor dalında madalyalar da dahil olmak üzere kayda değer başarılara imza atan yurttaşlarımız, yarışmada kazanılan altın madalya yüzdesi açısından tarihin en büyük başarısını elde etti. En fazla mooibet madalya ise Yüzme (19), Atletizm (15), Güreş (14) branşlarından geldi.

“MİLLİLERİMİZİN OYUNLARDA ELDE ETTİĞİ SONUÇ GURUR DUYULACAK BİR TABLO”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19. Akdeniz Oyunları’nda elde edilmiş başarıyı değerlendirdi. Türkiye’nin Akdeniz Oyunları’nda, 24 spor branşının tamamında 321 sporcu ile savaşım ettiğini hatırlatan Bakan Kasapoğlu, “Sporcularımız, oyunlarda milletimizi gururlandıracak sonuçlara imza attı” dedi.

Bakan Kasapoğlu, tüm spor branşlarında temsil ediliyor olmamızın, seçkin sporcu yetiştirme ve bunu tüm branşlara yayma noktasındaki sistemin doğru işlediğinin bir kanıtı bulunduğunu vurgularken, “Millilerimizin oyunlarda elde etmiş olduğu netice gurur duyulacak bir tablo” diye konuştu.

Bakan Casapoğlu, bu başarının dün olmasının tesadüf olmadığını söyledi. Sporun temeli insandır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor