Eksiklerini tek tek konu alıyor

Eksiklerini tek tek konu alıyor
Eksiklerini tek tek konu alıyor Haber Metraj
moyo

Yıldızlarla yarışacak

Derhal her sürem yeni bir yıldız adayını vitrine çıkartan Trabzonspor’da, bu yıl de Emrehan’ın patlama yapması umut ediliyor. Cornelius ve Djaniny ile rekabete girecek olan başarı göstermiş futbolcu, bilhassa hazırlık maçlarında göstereceği performans ile forma şansını artırabilir.

Kerem Şen de göze girdi

Fırtına’nın dönem içinde Bursa’dan aktarma etmiş olduğu bir öteki genç oyuncu Kerem Şen, Slovenya kampında potansiyeliyle fark yaratıyor. Top tekniği ve soğukkanlı oyunuyla öne çıkan başarı göstermiş orta saha, Emrehan’la beraber en oldukca dikkat çeken genç futbolcuların başlangıcında geliyor. 20 yaşındaki Kerem, orta sahada mühim isimlerle forma savaşı vermesine karşın gösterdiği mücadeleyle alkış alıyor.

Galatasaraylı yöneticiler hem tecrübeli futbolcuyla hem de Cagliari ileanlaşma elde etmiş ve iş artık ödemetakvimini belirlemeyekadar ilerlemişken, ortaya çıkan menacer komisyonunun fazlalığı sürecin uzamasına yol açtı. Joao Pedro ileyıllık 2.2 milyon Euro’ya el sıkışan Galatasaray ‘da, ortalama 2 milyon Euro’yu kabul eden menacer komisyonu talebi sebebiyle geri adım atıldı. Sarı-Kırmızılılar bu transferden vazgeçmiş değil. Hatta kısa süreiçinde yeni bir mutabakat sağlanabileceği ifadeediliyor. Sadece betzula bunun için, Pedro’nun menacerinin maksimum yüzde10’luk komisyonu kabul etmesi yada tecrübeli futbolcunun zaman kaybetmeden menacer değiştirmesi gerektiği belirtiliyor

Son olarak Trezeguet transferini açıklayan Trabzonspor ’da, ana gündem stoper… Teknik direktör Abdullah Avcı, sağ stoperin bir an ilkin kampa iştirak etmesi beklerken, yönetim de görüşmeleri büyük bir gizlilik içinde yürütüyor.

Kaan Ayhan defterini yüksek maliyeti sebebiyle büyük seviyede kapatan Fırtına, Shakhtar’dan Marlon’a da son teklifini yapmıştı. Listede 2-3 isim daha olduğunu fark ediyoruz.

Merkez savunma oyuncusundan sonra yol yedek kaleciye geri döner.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor