Ekibi Hull City kaptı!

Ekibi Hull City kaptı!
Ekibi Hull City kaptı! Haber Metraj
moyo

Türkiye’nin en iyi düellocularının şampiyonluk için savaşım etmiş olduğu ‘1v1’ League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q, 2022 yılının en iyisini belirlemek için geri döndü. 25 Haziran’da meydana getirilen ilk elemeyle start alan Red Bull Solo Q’nun son şampiyonu Ahmet “HULKSMASH” Cumhur, Fanatik’e verdiği röportajda, “Red Bull Solo Q’da şampiyon olduktan sonrasında Yunanistan, Hollanda ve Almanya’daki takımlardan teklif aldım” dedi. Türkiye’nin en iyi düellocularının hünerlerini sergileyip, şampiyonluk için savaşım verdiği ‘1v1’ League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q, 2022 yılının en iyi düellocusunu belirlemek için start aldı. Oyuncuların vazgeçemediği League Of Legends’da üst koridorun kazananını belirleyecek olan Red Bull Solo Q turnuvasının son şampiyon adı Ahmet “HULKSMASH” Cumhur, turnuva sürecini ve elde etmiş olduğu başarı sonrasında yaşadıklarını Fanatik’e söyledi.

2021 senesinde Red Bull Solo Q Türkiye şampiyonu olarak Almanya’daki internasyonal finale katılmak nasıl bir deneyimdi?

Almanya'dan bana verilen bilgilere göre en fazla katılımcıya sahip ülke Türkiye. Bu yüzden rakibim bana karşı daha dikkatliydi. Türkiye şampiyonu olmak bana daha çok Trwin saygı duyulmasını sağladı. Doğal olarak, daha önce hiç oynamadığımız bir  Showdown 1v1 haritası oynuyorduk, o kadar çok oyuncu ne yapacağını bilmiyordu. Çoğu benim gibi oynadı. Ben de görünce çok mutlu oldum.

Dünya Finalleri ile ilgili izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Ortalama bir hafta Münih'te kaldım ve başından sonuna kadar her anı benimle doluydu. Türkiye'de de katılan arkadaşlar çok güzel insanlardı. Grup aşaması gününe kadar birlikte eğlenceli, sosyal ve disiplinliydik. Görüşemesem de oyun oynayan, takılan çok insan tanıdım.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor