2 asist kaydetti

2 asist kaydetti
2 asist kaydetti Haber Metraj
moyo

Geçen yıl kalesinde forma giyen, Süper Lig MVP'si unvanını kazanan ve Bordo ve Mavi takımların yaşadığı şampiyonluğun büyük bir bölümünü elinde bulunduran Uğurkan Çakır, transfer piyasasının en ünlü isimlerinden biri ancak Siyah'tan çok az teklif sunuyor. Deniz ekibi. Miktarın 10 ila 13 milyon avro civarında olduğu söyleniyor (yaklaşık 100 ila 13 milyon ila 13 milyon ila 13 milyon avro), ancak ulusal kaleci için bordo yönetimine ilişkin beklentiler daha yüksek. Uğurkan Çakır ise ülkenin potansiyeline ve transfer edebileceği takıma çok önem veriyor. Şimdilik oyuncusu için beklemeye geçen bordo-mavililer, ulusal eldiven için Avrupa arenasını yeni bir yol haritası olarak belirledi.

Yaşamış olduğu sakatlıklar sebebiyle ciddi bir süreç geçiren sadece başta yönetim ve Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın metabahis planlamasıyla tekrardan eski günlerine dönme sinyalleri veren Abdulkadir Yaşam de her sürem olduğu şeklinde bu sezonda transferi konuşulan adlar içinde yer ediniyor. Yeni sezona hazırlanan yetenekli oyuncu için de gelen teklifleri yetersiz bulunan Trabzonspor yönetimi, iki sürem ilkin 23 Milyon Euro’ları kabul eden aktarma teklifleri alan oyuncusunun aynı sayıları yakalamasını hedefliyor. Bordo-mavililer, Avrupa maçlarının yanı sıra ulusal maçlarda da Abdulkadir’i vitrine çıkarmayı hedefliyor.

Beşiktaş ‘ta yeni sürem hazırlıkları devam ediyor. Avusturya tarafında genç oyunculara da yer veren Valerian Ismael, onlara hazırlık maçı da verdi.

Avusturya kampının son gününde düzenlediği basın toplantısının ardından Ismael, İspanyol kampına daha az genç oyuncunun girebileceğinin sinyallerini verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor