Dedim mi? Topu döndürdüler, geri döndürdüler

Dedim mi? Topu döndürdüler, geri döndürdüler
Dedim mi? Topu döndürdüler, geri döndürdüler Haber Metraj
moyo

Taraftarımızın buna tepki vereceğini söyledi. Kendisine söyledik, sabır istedik. Bak, 38 pas sonra bir hedefimiz olduğunu söyledik. A dediler. Bizi anladılar, dedim. Küçük dostum, balodan döner dönmez öğretmen hemen ıslık çaldı ve "Ne yapıyorsun?" diye bağırdı. Neden? Dikey oynayacaksın! Neden? Bu yüzden taraftarlar böyle olmasını istiyor. Dışarıdan gelen baskı normaldir ve oyun kültürü olabilir ama bu dünyanın hiçbir yerinde yok. Bu nedenle Trabzonspor, finale kalmaya hak kazandığı maçlarda zaman zaman mağlubiyetler yaşadı. Çünkü baskı altında olduğun için düzgün oynamak zorundasın."

"Sıfırdan başlayalım"

Yeni sezonun yeniden başlayacağını duyuran Avcı, "Jean, sen daha yeni başlıyorsun. çizik, yıllar önce eşim bana dedi ki, "Ne oluyor şimdi tüm bu noktalar kaldırılacak mı?" Evet, aslında her şey kaldırıldı. Bundan sonra grup olarak geliştirmemiz gereken oyunun, şampiyon olsanız da olmasanız da buna çok dikkat ettim, oturdu, sağlık odası, yatak odası, yemek odası yeni sezona başlarken dipbet biraz dokunuş gerekiyor. Değişimi bu şekilde hissetmelisin. Bu yüzden tüm bunlara çok emek verdik. Yani oyunun yeni hedefleri, söylemleri ve yeni gelişmeleri olacak. Beslenmede, restoranlarda ve sağlıkta yenilikler olacak.  Ve bu grup size enerji verecek.”

"Burası verimli topraktır"

Avcı, "Altyapı anlamında geliştirilmesi gereken şeyler var. Bu konuyu başkanımız ve yönetimimiz ile görüştüm. Ama öyle bir güzelliği var ki. Her zaman verimli toprak olduğunu söylerim. Uğurkan, Trabzonspor'dan Yasham" şampiyon takım , Hüseyin, Serkan, Ahmetkan, Parmak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor