Ülkede bursları, nasıl bu ülkede kredileri

Ülkede bursları, nasıl bu ülkede kredileri
Ülkede bursları, nasıl bu ülkede kredileri Haber Metraj
moyo

Nasıl bu ülkede yurtları en kuvvetli bir sistemle hiçbir ülkenin rekabet edemeyeceği seviyede ortaya koyduysak, talebe odaklı, genç odaklı bir halde hizmet anlayışıyla ortaya koyduysak milyonlarca gence erişir bir halde bir kredi altyapısını, burs altyapısını, yurt altyapısını inşa ettiysek gene bugün aynı anlayışla 20 yıldan beri hizmet ettiğimiz misyonla, ruhla kredilerle ilgili yeni bir çığır açtık. İşte o da Recep Tayyip Erdoğan’ın genç dostu, hizmet odaklı siyasetinin yeni bir ürünüdür. O da milletimiz için, gençlerimiz için, aileleri için feda olsun. iyi şanslar. Bu anlamda yanlış bilgi ve algı ile başka yerde iş yapmaya çalışanlar hiçbir  çaba göstermemelidir. Bu ülke 20 yıldır kimin neyi yaptığını, kimin neye karşı olduğunu, kimin iftira ile halkı aldatmaya çalıştığını, kimin savaşma marifeti olduğunu biliyor. Bu anlayışla, genç bir yaklaşımla ve bir üretim derinbet politikasıyla durmadan, yorulmadan, endişelenmeden halkımızla birlikte üretmeye devam edeceğiz. Gençlerle aramızda kimse duramaz. Gençlerimizi kimse kandıramaz. Bu anlamda doymayacağız ve gençlerin bir genci feda etmesine ve bir genci kaybetmesine izin vermeyeceğiz” dedi.

Vali Vahdettin Özkan Konya, Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na teşekkür ederek, “İslam Dayanışma Oyunlarının hayır ve bereket getirmesini dilerim. Spora ve sporculara olan sevgimizin dünyaya en iyi mesajı iletmesini umuyoruz.”

AKP Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta Konya'da İslami Dayanışma Kongresi'nin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor