Ertuğrul Doğan'ın Başkan Yardımcısı olmasından bu yana kulüple ilişkiler düzeldi

Ertuğrul Doğan'ın Başkan Yardımcısı olmasından bu yana kulüple ilişkiler düzeldi
Ertuğrul Doğan'ın Başkan Yardımcısı olmasından bu yana kulüple ilişkiler düzeldi Haber Metraj
moyo

Bu nedenle Doğan'ın kayınpederi merhum Şükrü Güngor Koleoğlu benim en iyi aile dostumdu. Ertuğrul Doğan ve kardeşler, et ve tırnak  olduk. Maddi ve manevi üzerime düşen her şeyi denedim ve her zaman Trabzonspor'un emrinde oldum. Bizim anlayışımıza göre insan aşka bir şey harcayarak bahsetmemeli, saymamalı. En büyük aşkım, aşkım Trabzonspor'dan hiç bahsetmedim. Bu nedenle Trabzonspor sevgisi her şeyden önce bende” dedi.

"Kazanmak, hepimiz el ele tutuştuğumuzda gelir"

Şampiyonlukla ilgili konuşan Nevzat Kaya, şunları söyledi: “Her şeyden önce şehir Trabzon'a inandı. Topluluk taraftarlarla, takımın teknik yönetimiyle, oyuncularla ve basınla bütünleşti. Uzun zamandır kurulamayan bir birlikti. İyi  oynasa da oynamasa da hepimiz takımla arkadaştık. Hepimiz hem içeride hem dışarıda elimizden gelen en iyi maddi ve manevi desteği verdik. Yönetim betovis doğru olanı yaptı, teknik heyet çok çalıştı, oyuncular çok çalıştı ve hepimiz el ele tutuştuğumuzda zafer geldi.

"Taraftarlar stada gelince bayıldım"

Kaya, Antalyaspor karşısında toparlanamayacağını söyledi. Aklıma kötü bir senaryo geliyor. Tarlalar boşalınca elimi yüzümü yıkadım. abartmıyorum. 20-25 dakika dayanamadım, ağladım. Bu sefer bayılma hissi mutluluktan geliyordu. Bu adrenalinle baş edemedim. Kazandıktan sonra her şey çok keyifliydi. Ama yine de bazen kendime soruyorum. "Şampiyon mu olduk?" Bu sayede 1996-97, 2004-2005 ve 2010-11 sezonlarında 3 şampiyonluk kazandık. Bu kırık bizi derinden yaraladı ve yaraladı. Maalesef bir çok hakkımızı kaybettik.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor