Mükemmel bir şehir

Mükemmel bir şehir
Mükemmel bir şehir Haber Metraj
moyo

Bizim için alışmak oldukça kolaydı. Oğlum orada çok mutluydu ve arkadaşları vardı. Zamanım dolduğunda, geri gelmek istemedi. İnsanlar bize karşı her zaman çok nazik ve yardımcı oldular. Çok güzel anılarla ayrıldım.

Beşiktaş taraftarına ne söylemek istersiniz?

Onlar bir aile ve ikimiz de bu ailenin bir parçasıyız. İnşallah Beşiktaş gelecek sezonu şampiyon bitirir. Artık tüm ailemizle Beşiktaş taraftarıyız ve Beşiktaş maçını takip edeceğiz. Hepsine senin aracılığınla sevgilerimi gönderiyorum.

JAVI: PYANIC'in dönüşünü arıyoruz

Koç, Pjanic'in Barcelona'ya dönüşü hakkında ne söylemek istersiniz ve ondan ne istersiniz?

Xavi: Pjanic'in dönüşü için heyecanlıyız. İyi oturan ve  oynamak istediğimiz sistemi anlayan bir oyuncu. Kampta iyi çalışıyor ve takımlara betunlim iyi uyum sağlıyor. Uzun  lig ve diğer maçları bekliyoruz. Oynadıkları alanda forma mücadelesi veren başka oyuncular da var. Üniforma için takım arkadaşlarıyla savaşmak zorundalar. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Barbaros Tapan, Spor KralABD

Galatasaray Kulübü ile Tunch Tum Club arasında yeni bir sponsorluk anlaşması  imzalandı. Stade Neuf futbol sahasında düzenlenen bir etkinlikte takımla sponsorluk sözleşmesi imzalandı. Toplantıya Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Cemal Özgörkey ve Tunç Tüm Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azafan katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Özgörköy, çok değer verdikleri bir anlaşmaya vardıklarını belirterek, "İki tarafa da önemli katkılar sağlayacak. Galatasaray markasının ne kadar büyük olduğunu herkes biliyor. Galatasaray kültürü ve marka değeri ile dünyanın en değerli markalarından biridir.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor