Burada ve akrabaları da burada

Burada ve akrabaları da burada
Burada ve akrabaları da burada Haber Metraj
moyo

Bu anıları birlikte yaşamalarını istedik. İstanbul ve Türkiye aslında genç bir  nüfusa sahip. Bu nedenle Pendik de genç bir nüfusa sahiptir. Ortalama olarak, 25 yaşın altında 220.000 genç var. Ve bu bölgede çok yüksek bir genç ve çocuk yoğunluğu var. Biz de bu nedenle bu alanı seçtik. Burası 14. spor kompleksimiz. Daha önce 3 spor kompleksi açıldı. Önümüzde iki  spor kompleksi var. Umarım ileride onları da açabiliriz. Gençlerimizin ve vatandaşlarımızın enerji yayabilecekleri, spor yapabilecekleri bir ortam yaratmak için çalışıyoruz. Alt ve üst yapıyı hazırlamak bize düşüyor. Vatandaşlarımız onu kullanmalı, değerlendirmeli ve potansiyelini değerlendirmeli.”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek,  Temmuz ayı olağan yönetim kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

"Söz veriyorum"

"Bu gece tüm üyeleri güneşi birlikte yakmaya Galatasaray Adası'na davet ediyorum. Galatasaray Adası kulübün tam anındabet sosyal nesnesi olacak. Söz veriyorum. Galatasaray'a eşdeğer en kaliteli hizmeti vereceğiz. Ticari işletme ticari bir işletme değildir. Eğer sübvansiyonsa ben yaparım"

"400-500 milyon TL faiz ödüyoruz"

"Kulübün ilgilendiği sarmal kulübün büyük bir kısmını tüketiyor. Yılda 450-450 milyon lira civarında ödüyoruz. Öte yandan Türkiye'nin en başarılı spor kulübüyüz” dedi.

"İletim Gecikmesi"

“Bir lira sayan Galatasaray ile çalışıyoruz. Tüm Galatasaray taraftarları gurur duydukları takımı izleyecek. umarım sabırlısındır. Transferinizi uygun hale getirmek istediğinizde bir gecikme oluyor. Bize "her zaman inşaat, arazi ve tesislerden bahsettiğimiz" söylendi. Genellikle bir spor kulübüyüz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor