MANDARIN ORIENTAL, BODRUM, DÜNYANIN EN PRESTİJLİ ÖDÜL PLATFORMU HAUTE GRANDEUR GLOBAL EXCELLENCE AWARDS 2022’DE 14 ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Eşsiz Ege Denizi manzarasına sahip Bodrum’un etkileyici resortu Mandarin Oriental, Bodrum, Global Ödül Platformu Haute Grandeur Excellence Awards’da 14 ödül alarak Bodrum’u ve Türkiye’yi gururlandırdı.

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM, DÜNYANIN EN PRESTİJLİ ÖDÜL PLATFORMU HAUTE GRANDEUR GLOBAL EXCELLENCE AWARDS 2022’DE 14 ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
MANDARIN ORIENTAL, BODRUM, DÜNYANIN EN PRESTİJLİ ÖDÜL PLATFORMU HAUTE GRANDEUR GLOBAL EXCELLENCE AWARDS 2022’DE 14 ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ Haber Metraj
moyo

Eşsiz Ege Denizi manzarasına sahip Bodrum’un etkileyici resortu olan ve her detayı ile misafirlerine kusursuz bir tatil deneyimi yaşatan Mandarin Oriental, Bodrum, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle dünyanın en prestijli ödül platformu Haute Grandeur Global Excellence Awards’ta 14 ödüle layık görüldü. Dünyanın en seçkin otelleri, restoran ve spalarının ödüllendirildiği platformda Mandarin Oriental, Bodrum Best Resort Service on a Global Level, Best Seaside Resort in Turkey, Best Villa Resort in Turkey kategorilerinde ödüllendirdi. 

 

The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum, holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sahip olduğu 2.700 metrekarelik ferah alanıyla rakiplerini geride bırakarak Best Resort Spa on a Global Level, Best Spa Design in Turkey ve Best Spa Destination in Turkey kategorilerinde ödülle ayrıldı. 

 

Güçlü gastronomisiyle Haute Grandeur Global Excellence Awards’da yarışan Mandarin Oriental, Bodrum, Blue Beach Club & Bar, 4 farklı kategoride ödül aldı; Best Luxury Beachside Restaurant on a Global Level, Best Luxury Family Restaurant on a Global Level, Best Mediterranean Cuisine in Europe ve Best Cocktail Menu in Turkey, Mandarin Bar ise  Best Cocktail Menu on a Global Level,  Best Romantic Setting on a Global Level, Best Interior Design Architect in Europe ve Most Unique Experience in Europe kategorilerinde yarışarak başarısını dört ödülle taçlandırdı. 

 

 

Haute Grandeur Global Hotel Awards Hakkında 

Haute Grandeur Global Hotel Awards, küresel otel endüstrisindeki en yüksek başarıları onurlandırmak için 2014 yılında kurulmuştur. 7 kıta, 172 ülke ve 90 kategoride, seçkin otellerin olağanüstü hizmet ve kalitesini ölçümleyen Haute Grandeur Global Awards, otellerin pazar değerini artırma gücüne ve konuklar üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Otel endüstrisi için Haute Grandeur Global Hotel Awards’ı kazanmak, bir ödülden daha fazlasıdır; misafirlere garantili konaklamanın altın bir damgasını sunar. 

Rezervasyon ve sorularınız için lütfen www.mandarinoriental.com/bodrum adresini ziyaret ediniz.

 

Mandarin Oriental, Bodrum Hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanmaktdır. Resort, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş ve ferah konaklama alanına sahip olup tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, tam donanımlı ve özel mutfaklı apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği restoran ve barlara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmaktadır. Ayrıca çeşitli organizasyonlar için uyarlanmış etkinlik alanları, bölgenin en lüks markalarının bir araya geldiği alışveriş alanı, özel kum plajları ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla Resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek kusursuz bir keyif noktası haline gelmiştir.

 

Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında

Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 24 ülke ve bölgede, her biri grubun Doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 36 oteli ve yedi rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

 

Mandarin Oriental ile ilgili görselleri http://www.mandarinoriental.com internet sitesinin Medya bölümündeki Fotoğraf Galerisi sekmesinden indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Sosyal Medya kanallarımızda bulabilirsiniz.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor