Transferde rotasını değiştiren

Transferde rotasını değiştiren
Transferde rotasını değiştiren Haber Metraj
moyo

Aslan şu anda Lucas Torreira için yoğun mesai harcarken, Gueye’nin de İngiltere’ye gittiği öğrenildi.

Premier Lig ekiplerinden Everton’un, PSG ile büyük oranda anlaşmaya vardığı ve 32 yaşındaki oyuncunun artık sıhhat kontrollerinden betmarket geçmek için Merseyside’de bulunmuş olduğu iddia edildi.

Transferin detaylar resmen belli olduktan sonrasında resmi olarak duyurulması planlanıyor.

Küresel Oyun Pazarı Pandemi şartlarında hızla yükselmiş, meydana getirilen yatırımlar da aynı şekilde hızlanmıştı. Sadece kısıtlamaların kaldırılması ve normale dönüşle oyun sektörünün de vites düşüreceği belirtiliyor. 2021 senesinde 191 milyar dolara ulaşan pazarın, bu yıl 188 milyar dolara gerileyebileceğine; sektörün, dünyanın ilk 10 oyun pazarından kabul edilen Rusya da da harp sebebiyle mühim bir küçülme yaşayacağına dikkat çekiliyor.

Ampere Analysis’e nazaran küresel ekonomik konjonktür de oyun pazarı için pozitif bir tablo çizmiyor. Enflasyonun etkilerinden ve resesyon beklentilerinden oyun sektörünün ayrı değerlendirilemeyeceği; yaşam maliyetlerindeki değişimin sektörü de etkileyeceği ifade ediliyor. Bugüne dek oyun sektörü resesyon göstergesi olarak takip edilse de rapor bu anlayışın betmarket giriş aslen gerçeği yansıtmadığına dikkat çekiyor. Gelişen pazarlardaki talebin artışıyla 2021’de görülen yükselişe benzer bir devrin 2023’te yeniden görülebileceğinin altı çiziliyor.

Rusya'da Sonbahar

Geçen yıl sektördeki ilk 10 pazardan biri seçilen Rusya'da savaş sonrası oyun giderleri ister istemez düşüyor. Ampere, Rusya pazarının 2022'de 10. sıradan 14. sıraya düşebileceğini ve bunun geçen yıla göre 1,2 milyar dolar zararla sonuçlanabileceğini tahmin ediyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor