MERAKLA BEKLENEN PERYÖN İNSAN YÖNETİMİ KONGRESİ İLE GELECEK ŞEKİLLENİYOR

PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin 50. yılında 30. kez düzenleyeceği PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, bu yıl 5-6 Ekim’de Cemal Reşit Rey’de düzenleniyor. “Shaping the Future – Geleceği Şekillendir!” temasıyla gerçekleşecek olan kongre birbirinden değerli konuşmacıları, farklı sektörlerden alanında en önde gelen katılımcı şirketleri ve çeşitli konularda binlerce profesyoneli bir araya getiriyor.

MERAKLA BEKLENEN PERYÖN İNSAN YÖNETİMİ KONGRESİ İLE GELECEK ŞEKİLLENİYOR
MERAKLA BEKLENEN PERYÖN İNSAN YÖNETİMİ KONGRESİ İLE GELECEK ŞEKİLLENİYOR Haber Metraj
moyo

“Şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etme” vizyonuyla Türkiye’de çalışma hayatına katkı sunan PERYÖN, koşulları herkes için daha iyi bir noktaya taşımak hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. İnsan yönetimi ile ilgili olan tüm profesyonelleri, girişimcileri ve akademisyenleri ortak bir çatı altında toplayarak, insan yönetiminin geliştirilmesi, Türkiye’deki çalışma koşullarının iyileştirilmesi için değer üreten çalışmalar yapıyor.

PERYÖN, her yıl düzenlediği kongrelerle sadece iş dünyasının nabzını tutmakla kalmıyor, aynı zamanda gündem yaratarak global arenadaki en yeni gelişmeleri katılımcılarına aktarıyor.

Avrupa’nın alanında en büyük organizasyonu olan PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi’nin 30.’su bu sene PERYÖN’ün 50. yılında 5-6 Ekim’de Cemal Reşit Rey’de gerçekleştiriliyor ve insan yönetimi profesyonelleri, uzman konuşmacılar, sektörün önde gelen firmaları kongrede bir araya geliyor. 

Türkiye’de bir ilk: HR TECH oturumları

Merakla beklenen kongrede, sürdürülebilir ve ergonomik bir profesyonel ortamın nasıl yaratılacağı, giderek daha çeşitli bir iş gücüne hitap eden ve işbirlikçi bir kültürü besleyen bir iş ortamının nasıl oluşturulabileceği, en son teknolojiyi entegre edebilecek kadar esnek ancak insan odaklı olmaya devam eden bir çalışma alanının nasıl planlanacağı merak, strateji ve teknoloji etrafında yüz yüze konuşulacak. 

İnsan yönetiminin gelecekteki odağı, yeni ilgi alanları ve trendlerin gündeme alınacağı kongrede bir ilk olarak İK Teknolojileri alanındaki son gelişmelerin paylaşılacağı HR TECH oturumları düzenlenecek ve HR TECH fuar alanı da kongre içinde yapılandırılacak.

30. Kongre’ye özel dünyaca ünlü isimler

Kongre, bu sene, “Shaping the Future – Geleceği Şekillendir!” teması altında Türkiye’den ve dünyadan alanında önde gelen pek çok uzman ismi katılımcılarla buluşturacak. 

Thinkers50 tarafından yaşayan en etkili 20 iş düşünürden biri seçilen, iş dünyasının yakından takip ettiği, Türkçe’ye çevrilen son kitabı “Hemen Her Şeyin Geleceği” dahil toplam 16 kitabın yazarı olan, dünyaca ünlü Global Değişim Gurusu ve Fütürist Dr. Patrick Dixon kongrenin açılışında konuşmasını yapmak üzere İstanbul’da olacak.

Kongrede ayrıca Dünya İnsan Yönetimi Dernekleri Federasyonu Başkanı Anthony Ariganello da dünya ve Türkiye’nin İK gündemlerine dair özel notlarını paylaşacak. 

Türkiye’den ise Dr. Cebrail Taşkın – Hazine ve Maliye Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü, Evrim Kuran – Evrim Kuran Danışmanlık Kurucusu ve Universum Türkiye Lideri, Dr. Gülcan Özer – Psikiyatr, Yazar ve Terapi İstanbul’un Kurusu, Prof. Dr. Erhan Erkut – MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve YetGen Kurucusu, Alp Sezginsoy – Expertera ve Future of Work Türkiye Kurucusu, Gözde Berber Özbalaban – LeadFit’in Yaratıcısı, Berna Öztınaz – Genel Energy CHRO’su, EAPM ve WFPMA Yönetim Kurulu Üyesi,  Selçuk Ergenç – Capital & Ekonomist Proje Müdürü ve CEO Talk Yazarı, Gaye Özcan – HumanGroup Kurucu Ortağı katılımcılara seslenecek. 

 

Kongre 2 ayrı günde, 30. yıla özel kapanış oturumlarında Komedyen Mesut Süre ve Anlatan Adam ile Doç Dr. Emrah Safa Gürkan ve Yazar Yalın Alpay’ı sahnede ağırlayacak. 

Kongre hakkında detaylı bilgi almak, sponsorluk koşullarını öğrenmek ve erken bilet avantajlarından yararlanmak için kongre web sitesini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

 www.peryonkongre.com

 

PERYÖN Hakkında

PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği 1970’de kuruldu. Türkiye'de İnsan Yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN’ün ülke çapında dört bine yakın üyesi bulunuyor. Üye potansiyeli ile özel sektörde istihdam edilen yaklaşık 2,5 milyon çalışana ulaşan PERYÖN’ün İstanbul Merkezi’ne bağlı dört bölgede şubesi ve iki temsilciliği yer alıyor. Dernek; istihdama katkı sağlayan, mesleki gelişimi destekleyen platformların oluşturulmasına öncülük ediyor. İş dünyası, kamu, üniversite üçgeninde bağlayıcı, güçlendirici çalışmalar gerçekleştiriyor, mesleki eğitimin yaygınlaşmasına ve istihdamın arttırılmasına katkı sağlıyor. Her sektördeki yöneticiler, İnsan Kaynakları alanında çalışanlar, akademisyenler ve üniversite öğrencileri PERYÖN’e üye olabiliyor. Bilgi için www.peryon.org.tr adresi ziyaret edilebilir. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor