Büyük bir hedef belirler

Büyük bir hedef belirler
Büyük bir hedef belirler Haber Metraj
moyo

Takımı kurduğunuzda, bu hedefe inanan bir grup oyuncu olarak nasıl bir izlenim edindiniz?

Şu anda tüm ekibimizin çok motive olduğunu ve tek bir hedef için çalışmanın bilincinde olduğunu düşünüyorum. Hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve onlarla konuştuğumda  Avrupa Şampiyonasında madalya kazanabileceğimize inandıklarını anlıyorum. Sonuç olarak, bu hedeften çok uzakta değiliz, ancak bu bir uyarı; Bizden daha çok bilen 5-6 takım mutlak bir madalya privebet hedefiyle şampiyonluk için yarışıyor. Bütün ülkeler çok güçlü takımları bir araya getirdi ve bu son yılların en zorlu ve en kaliteli Avrupa Şampiyonası olacak gibi görünüyor.

Dostluk maçı da başladı. Slovenya maçı önemli bir gösterge. Larkin'in yokluğuna rağmen hücumda çok verimli görünüyorduk ama savunmada da top kaybı yaşadık. Bu oyunlardaki performansınızdan memnun musunuz?

Henüz hazır değiliz. %50 ile oynuyoruz. Larkin'i takıma eklemek de önemli bir faktör olacak ve hücumda daha fazla çeşitlilik katacak. Slovenya maçında hızlı hücum savunmamızla ilgili sorunlar gördük. Ayrıca kısmen saldırı yüzünden. Bir top kaybı ya da turnike sonrası pasta vazgeçtiğimiz sayılar  dengemizi bozdu. Bence yarı saha savunmamız iyiydi. Bu eksiklikler de zamanla kendini gösterecektir. Ayrıca hazırlık maçlarında privebet giriş kendi oyunumuzu oynamaya çalışıyoruz, diğer yandan grubu belirlemeye çalışıyoruz. Deneme yanılma yapıyoruz. Evet, oyunun sonunu kazanmak için oynuyoruz, ancak oraya varmadan önce hangi oyuncuları ve nasıl kullanabileceğimizi görmeye çalışacağız. Rakip analizi yapmıyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı