Ortak çalışmalarımız, hedeflerimize ulaşmanın temeli olacak

Ortak çalışmalarımız, hedeflerimize ulaşmanın temeli olacak
Ortak çalışmalarımız, hedeflerimize ulaşmanın temeli olacak Haber Metraj
moyo

Futbolda oyuncu yetiştirmek bugünden yarına hemen sonuçlanacak bir durum değil, diyen Mesut Bacal, "Altyapıdan herkesi cesaretlendirerek bu günlere geldik, Oyuncuların büyümek için iyi yaklaşıma, çabaya, sabra ve zamana ihtiyacı var. Büyük sporcular yetiştirmek için sürekli gelişmemiz gerekir. Altyapının başarısı, usta takımın ve kulübün yönetsel ve finansal başarılarının yan yana keyifbet gelmesine yansır. Herkesin bu gelişmeye dayanarak gelişmeye devam etmesi ve mükemmel bireyler ve sporcular yetiştirmesi önerilir. Belirlenen plan ve programlar çerçevesinde işlerin koordinasyonu, hedeflerimize ulaşmanın temeli olacaktır. "

Altaş Denizlispor teknik direktörü Mesut Bakkal da toplantı sırasında teknik direktörlerin görüş ve düşüncelerini dinledi.

Atilla Özer / DENİZLİ (drone)

Avrupa Ligi play-off ikinci ayağında Avusturya'ya karşı Viyana ev sahibi teknik adam Jorge Jesus, Mir Sports'un Adana'daki son lig keyifbet giriş maçlarına göre 11 maçta yedi oyuncu değişikliği yaptı. 68 yaşındaki teknik adam, Adana Demirsport'un Top 11'inde de forma giyen Altay Bayendell, Mauricio Lemos, Luan Perez ve Zelda Dursson'un başında bulunuyor.

İsa, Adana'da oynadığı 11 maçta Ferdi Kadeoğlu, Attila Salle, Emre Moor, Miha Zajic, William Arau, Lincoln Enrique ve Enna Var Rencia ile çalıştı, bu isimleri Brett Osay-Samuel, Miguel Crespo, Ismael Yuksek, Gustavo Henrique, Ezgjan Alioski ile değiştirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor