Milli takım oyuncuları Adam Berk Çelik

Milli takım oyuncuları Adam  Berk Çelik
Milli takım oyuncuları Adam  Berk Çelik Haber Metraj
moyo

Can Gürdenli, İbrahim Tarık Aslan ve Taner Yamaç, milli takım oyuncuları Hanım  Zeynep Süalp, Sudebay, Deniz Sapmaz  Deniz Kaya ülkemizi temsil etmektedir.

Dört gün süren turnuvanın ilk gününde lider olan kadın milli golf takımımız, sonraki günlerde  tüm turnuvaları galip gelerek rakibi Ukrayna'yı 2-1 mağlup etti. Finalde. Bu galibiyetin ardından Crescent Stars'ımız 2022 Avrupa Kadınlar Kalkan Şampiyonası'nda 2022 Avrupa Kadınlar Kalkan Şampiyonası'nda namağlup 2022 Avrupa Kadınlar Kalkanı Şampiyonu oldu.  Adam Golf milli takımımız son gün Sırbistan'a gamabet karşı 3. ve 4. oynadı. Maç sonu oyununun sonunda ülkem Sırbistan'ı 2-1 yenerek 2022 Avrupa Erkekler Takım Şampiyonası'nı üçüncülükle bitirdi.

Milli voleybolcu Tuğba Şenoğlu'nun eşi Burhan İvegin, Guidetti'nin bulgularına kesinlikle katılmadı.

Türkiye Voleybol Federasyonu, Amerika Birleşik Devletleri'nde oynayacak olan "Siber Sultan" kampının kadrosunu açıkladı.

Performansının artmasıyla dikkat çeken Tuğba Şenoğlu, bu süre içinde Japonya'da Vakıf Bank'tan transfer oldu ve  kamp kadrosuna dahil edilmedi.

Bayan voleybol başantrenörü Giovanni Guidetti'nin bu sonucu sosyal medyada bazı voleybolseverler tarafından eleştirilirken, gamabet giriş Burhan İvegin de Şenoğlu'nun davete yanıt verememesinden endişe duydu.

Tuğba Şenoğlu'nun eşi Instagram paylaşımında Guidetti'yi hedef aldı.

Tuğba Şenoğlu ve Guidetti'nin fotoğrafına "Gerçek Hayat Kısa Filmi" yazan İvegin, ardından "Alzheimer Nasıl İlerliyor" başlığı altında Alzheimer hastalığının tanımını paylaştı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı