Fenerbahçe Futbol Akademisi

Fenerbahçe Futbol Akademisi
Fenerbahçe Futbol Akademisi Haber Metraj
moyo

Türk futbol hisse senedi yatırım konularında dikkat çekici sonuçlar elde etti Verimlilik, başta Mohammad Gümüşkaya ve Ertuğrul Çetin olmak üzere Arda Güler gibi potansiyel isimleri futbolumuza kazandırarak, futbol adayları için bir cazibe merkezi haline geldi ve yeni bir atılım

"Ayda bir maç"

Fenerbahçe Futbol Akademisi, "Aylık Bir Maç" mottosuyla, başta akademi oyuncuları  olmak üzere çocuklarımızın oyun deneyimi kazanıp kendilerini padişahbet gösterebilecekleri bir alan yaratmak istiyor. Maçın büyüklüğüne bağlı olarak hem amatör hem de profesyonel kulüplerin katılımını sağlamayı amaçlamaktadır.

"Türk futbolunun altyapısına katkıda bulunmak istiyoruz"

Fenerbahçe Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Tahir Karapınar;  Türk futbolunun altyapısı çocuklarımızın ellerine dokunuyor ve katkı sağlıyor. Amacımız, akademimizden oyuncuların ve diğer kulüplerde  oynayan tüm çocukların daha fazla oyun deneyimi kazanmasını sağlamaktır.Bizi Avrupa'dan ayıran en önemli etkenlerden biri de bu yaştaki çocukların oynadığı maç sayısıdır. oyuncuların padişahbet giriş saha antrenmanlarını artırır, aynı zamanda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar. FC Barcelona ve Bayern Münih gibi geleneksel oyunlar var. Daha ileri gitmek ve birçok turnuvayı tek bir takvime koymak istiyoruz. Tabii ki, önce çocuklara öğretmek ve çok çalışmak zorundayız, ancak aynı zamanda sporun ana itici gücü olan, aynı zamanda manevi sporların da temel itici gücü olan sonuç ve hedeflerle rekabet deneyimini  onlara kazandırmayı da planlıyoruz. yarışmalar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor