Ankara ve Bursa'da 2 ay sürecek

Ankara ve Bursa'da 2 ay sürecek
Ankara ve Bursa'da 2 ay sürecek Haber Metraj
moyo

Takım üyelerinin aynı üniversiteden olma zorunluluğunun olmadığı müsabakalarda oyuncular bu son 16'yı geçmeye çalışacak ve Türkiye şampiyonu olmak için mücadele edecek. Türkiye'nin en iyi takımları, Dünya Finallerinde yarışmaya katılan  en iyi ülkelerle buluşacak ve ülkemizi temsil edecek. RedBull'un Yapı Kredi Play ortaklığında düzenlediği Red Bull Campus Clutch'un detayları ve kayıtları RedBull'da. com/campusclutch'ta.

Mega turnuva 5 şehri ziyaret edecek

Red Bull Kampüs Debriyaj Şampiyonası'nda ayrıca 2 ay boyunca her gün gerçekleşen çevrimdışı ön elemeler ve çevrimiçi eleme turları olacak. Çevrimiçi grandbetting ön elemelere ek olarak, oyuncular bir sonraki tura geçmek için bu çevrimdışı ön elemelere de katılacaklar. Red Bull Campus Clutch yarışları 26 Eylül-1 Ekim tarihleri ​​arasında İzmir, 3-8 Ekim tarihleri ​​arasında Antalya, 10-15 Ekim tarihleri ​​arasında Gaziantep, 17-22 Ekim tarihleri ​​arasında Ankara ve 24-29 Ekim tarihleri ​​arasında Bursa'da gerçekleştirilecek. meydana gelmek.

Türkiye 2021 "Ödeyenler" tarafından temsil ediliyor

Team Counterpayers, Bölgesel Elemelerde görünmeden önce ilk Ulusal Elemelerde rakiplerini yendi. "Knockout" adlı bölgesel bir elemede temsilcilerimiz Romanya, Bulgaristan ve grandbetting giriş Hırvatistan'dan takımlarla karşılaşacak. Son 16'yı başarıyla geçen takım, Madrid'deki Dünya Finallerine katılmaya hak kazandı. Kupa, heyecan verici Red Bull Campus Clutch World Finallerinde Mısır temsilcisi Anubis Gaming tarafından kazanıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor