Ve olabileceğimizin en iyisi olmaya çalışmalıyız

Ve olabileceğimizin en iyisi olmaya çalışmalıyız
Ve olabileceğimizin en iyisi olmaya çalışmalıyız Haber Metraj
moyo

Şu anda doğru  yolda olduğumuzu söyleyebilirim. Unvan için en büyük yarışmacı olmamamız için hiçbir neden yok ve bunun için çalışacağız.

Avrupa'da transferlerin son gününde sıcak gelişmeler yaşanıyor.  Macaristan milli takımında da oynayan Fenerbahçe defans oyuncusu Attila Szalai, transferlerde en popüler isimlerden biri. Zenit ve Premier Lig oyuncusu için çalıştığı biliniyor, sadece Fenerbahçe yöneticisi Jorge Jesus oyuncunun ayrılışını görmüyor.

Fenerbahçe ve Zenit 20 milyon euro'da anlaştı

Ajansspor'un haberine göre Nemzetisport, Attila Szalai için Macaristan'da acil durum ilanı yayınladı. Kaynaklara göre, Fenerbahçe ve zurihbet Rusya şampiyonu Zenit, Attila Salle'nin 20 milyon euro bonservis bedeliyle  transferi konusunda anlaşmaya vardı.

Szalai imzalamadı

Sadece Attila Szalai, Ukrayna'daki savaş nedeniyle UEFA tarafından yasaklanan Zenit'i imzalamadı. Macar futbolcunun Zenit yerine Fenerbahçe'de kalmayı tercih edeceğine dair haberlerde işaretler vardı.

Fenerbahçe transfer görüşmelerine devam ediyor

Birçok Avrupa liginde transferler 1 Eylül'de sona erecek. Rusya'da tarih, Türkiye'de olduğu gibi 8 Eylül. Rus medyası Fenerbahçe'nin bazı zurihbet giriş kulüplerle transfer görüşmelerini sürdürdüğünü söylerken, Salle'nin 1 Eylül'e kadar Avrupa'ya gitmemesi halinde Zenit'ten başka çare kalmayacağını yazıyor.

Zenit değişimi hazır

Rus kulübü Fenerbahçe'den Attila Salle'ye geçemezse, B planı da hazır. Szalai başarısız olursa Zenit, Red Star'dan Strahinja Erakovics'e geçmeyi değerlendirecek. Kızılyıdız, Avrupa Ligi'nde Trabzonspor'a ait.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor