Kültür Taşı Üretimi Nasıl Yapılır?

Kültür taşı yapımında çimento ham madde olarak kabul edilse de birlikteliğinde kil ve suda bulunmaktadır.

Kültür Taşı Üretimi Nasıl Yapılır?
Kültür Taşı Üretimi Nasıl Yapılır? Haber Metraj
moyo

Kültür taşı yapımında çimento ham madde olarak kabul edilse de birlikteliğinde kil ve suda bulunmaktadır. Bunları ek olarak çeşitli renk pigmentleri ve bu karışıma dahil edilmektedir. İstenilen renk bu pigmentler sayesinde elde edilmektedir. Elde edilen karışım Bir kalıp içerisinde döküldükten sonra şekil alması beklenir doğal ve gerçek bir taş görüntüsünün ortaya çıkması kültür taşı yapımında oldukça önemlidir.

Doğal taşların imitasyonu olarak bilinen kültür taşları imitasyon olarak anılıyor olsa da görüntüsünün olabildiğince doğal olması gerçeğe yakınlığı oldukça önemlidir. Kültür taşı üretimi ile ilgili olarak merak ettiğiniz pek çok konuya Arkhestone sitesi üzerinden oluşabilir her türlü detaya erişim sağlayabilirsiniz.

Kültür Taşının Özellikleri Nelerdir?

Kültür taşının en önemli özelliklerinden birisi kesinlikle görüntüsünün doğal bir taş görünümüne benzemesidir. Taşa benzer olan bu malzeme taştan çok daha hafif olduğundan dolayı uygulaması da oldukça kolaydır kullanıldığı alanda da herhangi bir zarar oluşturmaz. Kültür taşının ince olması da önemli özelliklerinden biridir kullanım kolaylığı sağlamakla beraber tasarım noktasında da ince ve hassas olan bölgelere kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kültür taşlarının uygulama alanları genellikle cafe restoran olsa da ev dekorasyonunda da oldukça önemli bir yere sahiptir. Kültür taşının önemli özelliklerinden biri de kesinlikle boya gerektirmiyor olmasıdır dolayısıyla uygulamanın yapılmasından sonraki süreçte ekstra bir bakım gerekmemektedir.

Kültür Taşı Fiyatları

Kültür taşı fiyatları satıcı firmanın fiyat politikalarına göre değişiklik gösteriyor olsa da Arkhestone sitesi üzerinden kültür taşı modelleri ve fiyatlarına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Arkhestone sitesi üzerinden doğal tuğla hakkında bizimle iletişime geçmek için 3004 cd. No: 109/B Ataşehir / İstanbul adresini kullanabilir.  Ya da 0 216 3 244 244 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.arkhestone.com/kultur-tasi/

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor