Fatih Arslan Kadir Ezildi İçin Şık Aynalar Tasarladı

Son günlerde Kadir Ezldi’nin sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu bir paylaşım hayli ilgi çekti. Ayna Merkezinin genç ve girişimci sahibi Fatih Arslan tarafından salon duvarına yapılan baklava ayna çalışması büyük beğeni aldı.

Fatih Arslan Kadir Ezildi İçin Şık Aynalar Tasarladı
Fatih Arslan Kadir Ezildi İçin Şık Aynalar Tasarladı Haber Metraj
moyo

Ayna Merkezi 30 yılı aşkın bir süredir aynı üretimi yapan güçlü ve köklü bir firma. Fatih Arslan bu firmanın son temsilcisi. Fatih Arslan'ın Ayna kullanarak üretmiş olduğu farklı birçok özel tasarım Ayna Merkezi firmasını diğer firmalardan bir adım öne çıkaran bir özellik.

Fatih Arslan çocukluk yaşlardan bu yana aynaların içerisinde büyüyen bir isim. Onun aynalara karşı olan ilgisi ve hayranlığı buradan geliyor. Ancak bu ilgi ve hayranlık sözde kalmıyor. Ve Fatih Arslan aynaların hayatımızın her alanında mutlaka olması gerektiğine inanıyor.  Fatih Arslan'a göre aynaların sahip olduğu büyünün bir yaşam alanının farklı birçok noktasında insan hayatı ile temas etmesi gerekiyor. Bu nedenle kendisi özel tasarımlarla aynadan farklı birçok parça üretiyor. Fatih Arslan'ın komple aynadan üretmiş olduğu masalar, sehpalar, konsollar, duvarlar ve tavanlar onun aynaya karşı duyduğu hayranlığı ortaya koyuyor. Bu özel çalışmaları gören herkes aynı hayranlığı duymadan edemiyor.

Kadir Ezildi’de diğer birçok ünlü isim gibi aynanın büyüsüne kendini kaptıranlardan. Fatih Arslan’ın şık ve göz alıcı tasarımlarına evinde yer veriyor.

Fatih Arslan'ın sosyal medya hesapları:

Instagram'da Fatih Arslan

TikTok'ta Fatih Arslan

Facebook'ta Fatih Arslan

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor