Türk hareketi, hareketimiz, her şeyi korumak zorundayız

Türk hareketi, hareketimiz, her şeyi korumak zorundayız
Türk hareketi, hareketimiz, her şeyi korumak zorundayız Haber Metraj
moyo

 

Polisin gerekli incelemeleri yaptığını ve sonuçları beklediğini söyleyen Özbek, "Kayıp yok. ama can kaybı olmaması temkinli ilerlememize engel değil, haber vermemekte yanlış bir şey yok. Sanırım herkes bu sorudan ders aldı. Herkes dikkatli olmalı, medya da. Bu nedenle bu rezervasyonla ilerlememiz zor olacak. Güvenlik geldi gerekli incelemeyi yaptı sonucu bekliyoruz. Umarım bu son olur. Hepimiz dikkatli olalım. Söylediklerimize ve formenbet yazdıklarımıza dikkat edin. Orası bizim evimiz. Türk hareketi bizim hareketimizdir. Hepimiz onu korumak zorundayız. Tüm Galatasaray taraftarlarını tebrik ediyorum" dedi.

Galatasaray açıklaması

Galatasaray kulübü saldırıya ilişkin açıklama:

2 Eylül 2022, Galatasaray Tasare Adası'nda servisin kapatıldığı gecede, bir kaza nedeniyle can kaybı yaşanmadı. Henüz belirlenemeyen yangında havuzun cam korkuluklarında maddi hasar tespit edildi.

3 Eylül 2022 Cumartesi sabahı Galatasaray'a gelen personelimiz hasarı fark ettiğinden, kulübümüz konuyla ilgili derhal suistimal bildiriminde bulunmuştur.

Galatasaray Spor Kulübü olarak bu olayın faillerini bulmak için güvenlik birimlerimize güvenmekle kalmıyor, takipçisi olacağımızı da kamuoyuna duyuruyoruz.

Bu vesileyle Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki tesislerine yapılan saldırıyı  şiddetle kınıyor, bu tür olayların  son bulmasını temenni ediyoruz. Temel sorumluluğu formenbet giriş kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirmek olan basını, bu tür hassas konularda yayın ilkesine uymaya ve provokasyona yol açabilecek bilgileri yayınlamamaya davet ediyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor