EMİN BAYRAM ÇOK ÖNEMLİ BİR POTANSİYEL

EMİN BAYRAM ÇOK ÖNEMLİ BİR POTANSİYEL
EMİN BAYRAM ÇOK ÖNEMLİ BİR POTANSİYEL Haber Metraj
moyo

"GALATASARA 10 OYNADI, SADECE SÖZÜ KAÇIRDI. Herkes arkadaşları için savaşır. Bazen 12 kişilik oynamanız gerektiğini söylüyoruz. Güvenilir Byram, kırmızı kart betmoney çıkınca oyuna girdi. O benim oyuncumdu ve 17 yaşındayken Fatih Trim onu ​​takımın kaptanı yaptı. Bu, gelecekte çok önemli olma potansiyeline sahiptir. Aldığım bilgilere göre adetlerim iyiymiş ama sakatlanmış”

“Tecrübe ve gençlik bir arada”

“Kerem, Yunus, Belediye Başkanı Alper, Boye, Victor Hepsi 22-23 yaşında. Galatasaray henüz genç bir takım. Mertens Gomis gibi bir isim, deneyim ve gençliğin mükemmel birleşimi olmalıdır. Galatasaray'da iyi oynayan 10 oyuncu vardı. Her zaman kazanıyor izlenimi veriyor. ”

“Bir rakip gördük ve G.SARAY doğdu”

"Bugün Torreira'nın çok iyi olduğunu düşünmüyordum. Fenerbahçe ve Beşiktaş öne geçtiğinde Galatasaray üzgün görünüyordu. Bir tarafta NKoodou Fei, betmoney giriş Saleh ve Gedsen ayrıldı, Kings Fenerbahçe'deydi, Valencia çok verimli ve üretken görünüyordu, bu yüzden Galatasaray'ın oyunu çok iyiydi. etkisiz sayılır."

"Geçen yılın en iyi Muslera'sı"

"Muslera Slyra Antalya'da oyununu canlı tuttu. Son yılların en iyi performansını sergiledi. Geçen sefer ve son kez bu sezon performansının gerisindeydim. Annesini kaybetti ve yaralandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor