Yeniden canlanması, ister sporun yaygınlaşması olsun

Yeniden canlanması, ister sporun yaygınlaşması olsun
Yeniden canlanması, ister sporun yaygınlaşması olsun Haber Metraj
moyo

ünyada yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan kültürlerin korunmasının ülkelerin kendi kültürlerine olan güveni açısından büyük önem taşıdığına inanıyoruz. Biz de inanıyoruz.

Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, İznik'in tarihte farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptığını belirterek, etkinliğin bölgenin kalkınmasına nisbar katkı sağlayacağını söyledi.

Konuşmanın ardından Bakan Casapolu ve beraberindeki heyet, Olimpiyat Oyunlarının yapılacağı bölgeyi ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. (DHA)

Çin Süper Ligi kulüp başkanı, teknik direktörü ve kaptanı, Türkiye Futbol Federasyonu'ndaki silahlı saldırı olayıyla ilgili olarak TFF'yi ziyaret etti. Fenerbahçe  kaptanı Altay Bayendr, ziyaretin ardından Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel bir açıklama yaptı.

Ziyaret sırasında havanın çok iyi olduğunu söyleyen Altay Bayendr, "Çabuk iyileşmek için ziyarete geldik. Ortam çok iyi. Herkesi bir arada görmekten çok mutluyum. Böyle vakalar artık yok" dedi. Bunlar söylenecek fazla bir şeyin olmadığı durumlardır. Şimdi zirvedeyiz. Aslında, mümkün olan en kısa sürede geliştirmek için buradayız. Başkanımız gereken her şeyi söyledi. İyi bir beraberlik. Umarım bu bir nisbar giriş daha asla olmaz. Halkımızın sağlıklı ve bilgili olmasını istiyorum. Tek dileğimiz bu. Umarız bir daha bu tür olaylar yaşanmaz. Futbola daha sağlıklı bir gözle bakalım. Bakalım. Kendi takımımızın, rakip takımın futbolunun tadını çıkaralım. Sahada iyi bir oyun varsa bizi mutlu eden en büyük etken bu olsa gerek. Hüzünlü fotoğrafı görmek gerçekten çok üzücü.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor