10 numara oldu

10 numara oldu
10 numara oldu Haber Metraj
moyo

Yaz tatillerinde birçok yıldızla aynı masada olan Huang Hongren, bu sefer deneyimi seçti.

Sonuçta, 34 yaşındaki Juan Mata, Manchester United ile sözleşmesi sona erdiğinde tüm sorularıyla boş kaldı. Sarı-kırmızılı ekip, KAP'a açıklamasının ardından transferi açıklasa da tecrübeli futbolcuyla isteğe bağlı ikinci yıl olmak üzere 2 sezonluk anlaşmaya vardıkları açıklandı.

İspanyol yıldız, Galatasaray'a yıllık 1.9 milyon Euro'ya transfer oldu. Aslan bu devir için herhangi bir tanık veya imza ücreti ladesbet ödemeyecektir.

Mata, Manchester United'dan önce Chelsea ve Valencia'da da oynadı ve 2014'te 45 milyon euro'ya transfer oldu.

Profesyonel futbolcu Juan Manuel Mata Garcia ile ikinci yıl opsiyonlu olmak üzere iki yıllık sözleşme imzaladı. Bunu akılda tutarak, oyuncularımız 2022-2023 sezonu için 1.900.000 € net  ücret alacaklar. "

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Genel Koordinatörü Omar Onan, FIBA ​​​​Euro 2022'nin Gürcistan'a ve yarın Fransa'ya karşı oynayacağı maçla ilgili basına açıklama yaptı.

'FIBA'nın büyük bir organizasyon hatası vardı'

Omar Onan kaydetti. Gürcistan'da kendileri için en önemli şeyin milli takımın güvenliği olduğunu belirterek, "FIBA yetkilileri, ladesbet giriş güvenliğimizin en üst düzeyde olmasını sağlayacaklarından emin olduktan sonra yola devam etme kararı aldık. Bu anlara tanık olmak ve tanık olmak için orada olanlar bunu tarihe yazmalı. Tavrımızın ve açıklamamızın arkasındayız. FIBA ile yaptığımız yazışmalarda bundan bahsetmiştik.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor