Gelişmeye devam edebilirsiniz

Gelişmeye devam edebilirsiniz
Gelişmeye devam edebilirsiniz Haber Metraj
moyo

O çok talepkar bir teknik direktör. Bu nedenle, her zaman yüksek seviyede olmalısınız. Bazen çok sinirlenir. Yapmak istediğini yapmadığında ya da sahada yapmaman gereken bir şey yaptığında çok sinirleniyor.  Bu yüzden maçı canlı izliyor. Bu duruma alışkınız. Bunun kişisel bir durum olmadığını biliyoruz. Tek dileği takım gelişimi kadar bireysel oyuncu gelişimi de. Bunun için bizden sürekli talepte bulunuyorlar. Oyuncuların ve takımın her  gün gelişmesini istiyor. "

"İyi oynadığımı düşünüyorum ama daha iyisini  yapabileceğimi biliyorum ve yapacağım. Her gün üzerinde çalışıyorum. Takım değiştirdiğinizde yeni takım arkadaşlarınıza alışmak vbet için zamana ihtiyacınız var. Özelliklerini takip etmek için onları daha iyi anlamanız gerekir. Bunu günlük bir öncelik haline getirerek performansımı geliştireceğime inanıyorum. İyi oynasam da yeterli olduğunu düşünmüyorum, tatmin olmuyorum. Her zaman daha iyisini yapmak istiyorum. Elbette katıldığımda mutlu oluyorum ama asıl işim bu değil. Asist ve gollerle takımıma yardımcı olmak istiyorum ama benim için en önemli şey sahadaki görevlerimi en iyi şekilde yerine getirmek. Kötü gol atıp kötü oynamaktansa iyi oynayıp görevimi yapıp gol atmamayı tercih ederim. Dediğim gibi sahadaki sorumluluklarım farklı ve onları en iyi şekilde yönetmeye çalışıyorum. İlk golümü  bir vbet giriş an önce atmak istiyorum, bu yüzden oğlum sürekli bana soruyor. "

"Oğlum buraya gelmeden önce bana 'Artık Fenerbahçe'de oynayacak mısın? Şimdi beni gol atmaya zorluyor. Burada olmaktan mutlular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor