Satın alıp kiralayacağız

Satın alıp kiralayacağız
Satın alıp kiralayacağız Haber Metraj
moyo

"Artık önümüzdeki yaz rakiplerimizle aynı transferi yapmak için altı yedi ayımız var. Farklı bir stratejimiz var. İzcilik anlamında farklı bir yapımız olacak. Yapıda farklı şeyler markajbet olacak. İdari..Biz yabancı ülkeleri 7 farklı bölgeye ayırın. Onunla kıyaslandığında, o bir izci olurdu. Player Analytics Tracker'ı farklı şekilde ele alacağız. Yazılım kullanılarak izlenecektir. Başarının unsurları gelişmeye ve değişmeye devam edecek. Gelecek sezon oyuncu alıp kiralayacak. Genç transferlerimizi  başka kulüplere göndereceğiz ve gelişimlerini göreceğiz. Bu şekilde planladık. "

"Altyapı projesi tamamlanmak üzere"

"Gelecekte Şampiyonlar Ligi'ni yeniden icat etmek istiyorsak Türkiye gelişmeli. Avrupa dersek, önce Avrupa Ligi, konuşma ligi. Türkiye'nin 5  değil  6 büyük ligi olmalı. Altyapı projelerinin tamamlanmasıyla birlikte zaman yaklaşıyor. Galatasaraylı değil Galatasaraylı işadamları Niğde Anadolu FK'da fon kurdu. Ned'in sahibi onlar. Hepimiz içine para koyduk. Böylece devam ederler. Galatasaray tüzel kişiliği içinde bir kulüp değildir. Oyuncu kadrosu söz konusu olduğunda, patron Galatasaray markajbet giriş olduğu için Ned'in de önceliği var. "

'Şehir Model Sayfası'

"Galatasaray'da altyapı olarak pilot. Sadece bir  tane değil, başka takımlar da olacak. Diğer bölgelerde ekipler olacak, oradan bilgi alabilirsiniz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor