Big Bag Boşaltma Sistemleri

Big Bag Boşaltma Sistemleri
Big Bag Boşaltma Sistemleri Haber Metraj
moyo

 

Üretiminiz için doğru big bag boşaltma sistemini seçmek zorlu bir süreç olabilir, ancak birkaç farklı seçenek mevcuttur. İlk düşünce, boşaltılan malzemenin türüdür. Bazı tozlar topaklı veya kirli olabilir, bu nedenle bunları işlemek için doğru ekipmanı seçmeniz gerekir. Uzman firmalar, yığın kırıcılar, metal dedektörler ve toz eleklerle donatılmış çeşitli büyük torba boşaltma istasyonları sunuyor, böylece üretim sürecine yalnızca en kaliteli malzemenin girmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bazı toz hammaddeler higroskopiktir ve büyük torbalarda kompakt bloklar oluşturur, bu nedenle bu blokları gevşetmek için uygun aletler bulmanız gerekir. Uzman bir firma, bu sıkıştırmaları gevşetmeye yardımcı olmak için farklı masaj cihazlarıyla big bag boşaltma istasyonları tasarlayabilir.

Uzman Firmalar

Küresel Big Bag Boşaltma Sistemleri pazarının 2021'de % CAGR'de büyüyerek milyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. 2021'de ABD pazarının Milyon Dolar olduğu tahmin edilirken, Çin'in 2028 yılına kadar Milyon Dolar üretmesi bekleniyor. Pazar, 500 kg üstü ve altı olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor. 500 kg'ın altındaki segmentin önümüzdeki altı yıl içinde % CAGR'de büyümesi öngörülmektedir. Big bag boşaltma sistemlerinin başlıca üreticileri arasında Sodimate, Polimak ve AZO GmbH bulunmaktadır.

Polimak

Polimak Big Bag Boşaltma Sistemleri, dökme malzemelerin depolanması ve boşaltılması için esnek bir çözümdür. Mevcut sistem yelpazesi, farklı tipteki dökme malzemelere ve farklı konteyner boyutlarına uyan sistemleri içerir. Torbayı tartmak için yük hücreleri ve aşağı akış ekipmanı ile donatılabilirler ve malzeme kaybını en aza indirmek için tozsuz boşaltma sunarlar. Üst düzey modeller, big bag boşaltma ile ürün depolama ve dozajlamayı birleştirir.

Toplu torba boşaltma sistemleri veya FIBC boşaltıcılar olarak da bilinen Big Bag boşaltma sistemleri, büyük dökme torbaları boşaltmak için kolay ve tozsuz bir yöntem sağlar. Silolara ve konveyörlere malzeme transferi için de kullanılabilirler. Bu dökme katı transfer ekipmanı, toz veya granül malzemeleri işleyebilir. https://polimak.com/

NB

NBE Big Bag Boşaltma Sistemleri güvenlik düşünülerek tasarlanmıştır. NBE çıkış ucu çözme kutusu, proses ekipmanına veya bir malzeme transfer sistemine bağlantı için üstte ve altta flanşlarla donatılmıştır. Ayrıca operatör erişimini ve güvenliğini sağlamak için büyük bir menteşeli kapı içerir. Erişim kapısında ayrıca kapatıldığında sıkı bir sızdırmazlık sağlamak için bir mafsallı kol bulunur.

Sodimat

Sodimate, belediyeler ve endüstriler için kurulu 9.000'den fazla sistemle, kırk yılı aşkın bir süredir dökme toz işleme sistemleri tasarlamakta ve üretmektedir. Sistemler, dökme tozları çamur veya su ile karıştırabilir ve özel ihtiyaçlarınıza uygun özel tasarımlar sunabilir.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor