Yunus'un iyi olduğunu tekrarlamak istiyorum

Yunus'un iyi olduğunu tekrarlamak istiyorum
Yunus'un iyi olduğunu tekrarlamak istiyorum Haber Metraj
moyo

Medipol Başakşehir'in savunma oyuncusu Leo Duarte, Türkiye Futbol Federasyonu dergisi TamSaha'ya özel bir röportaj vererek, Spor Toto Süperliga'nın orta kademe teknik direktörlüğünü devraldı.

17 Temmuz 1996'da Brezilya - Mococa'da doğdunuz. Futbola başlamadan önce çocukluğunuz nasıldı?

Küçük bir kasabada yaşıyoruz. 80.000 nüfuslu São Paulo'nun küçük bir köşesinde yer almaktadır. Okuldan sonra arkadaşlarımla ve kardeşlerimle betonevip vakit geçirdiğimiz birkaç gün geçirdik ve çok eğlendik. Tabii ki top oynamak bize çok keyif verdi. Orada  vurmak, şut atmak, kim bilir futbol kariyerimin başlangıcıydı. Mutlu ve keyif aldığım bir işe böyle başladım diyebilirim.

Ailenle tanışabilir miyiz? Anneniz, babanız ve kardeşleriniz (varsa) hangi şirkette?

Annem, babam ve ablam birlikte yaşıyorlar. Ben futbolcuyken babam ev yapımıyla uğraşırdı. Benim annem ev hanımı. Annemin  üzerimde  büyük etkisi var. Bugün bu seviyede futbol oynayabiliyorsam, bu annem sayesinde olmalı. Onların özverisi sayesinde bugün olduğum yerdeyim. İki erkek kardeşim okuldan sonra çalışıyor. Sadece bugün hiçbiri betonevip giriş çalışmıyor, aynı evde yaşıyorlar. Artık bir futbolcu olarak hayatımdaki işimle kardeşlerim ilgileniyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor