Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ceyhun Kazancı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ceyhun Kazancı
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ceyhun Kazancı Haber Metraj
moyo

Valerien İsmael ile özenle kurdukları takımın şampiyon olacağına yürekten inandıklarını söyledi. Beşiktaş dergisindeki yazısında Çebi hocasını şu sözlerle kabul etti: “Beşiktaş'ın çok iyi bir takımı ve başarılı olmak için çok iyi bir organizasyonu var. İsmail'e güvenimiz tamdır. İnancımız sebepsiz değildir. Çalışkanlığı, liderliği ve oyuncularla iletişimi, güvenimizin ana favorisen nedenleridir. "

Herkesin hayran olduğu bir takım kurduk ve hedefimiz futbolu yüksek bir beğeni ile izlemek

Beşiktaş başkanı da yeni takımın transferini kutladı:

"Gedson , Weghorst, Dele Alli, Cenk'i birleştirerek" Tosun, Masuaku, Saiss, Redmond ve Muleka kadromuza katıldı ve tüm spor yorumcularının övdüğü futbolcu kişiliğine sahip yeni bir takım kurduk. Tayyip Talha Sanuç, Tayfur Bingöl, Kerem Atakan Kesgin ve Emrecan Uzunhan gibi ülkemizden genç yetenekleri kadromuza katarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Şampiyonların tezahüratlarıyla ayrılan ekibimizden taraftarlarımızın sahada futbolu izlemesini ve yüksek favorisen giriş keyif almalarını istiyoruz. ”

Stok siparişlerine odaklanmamız azalmadı ve azalmayacak.

Ahmed Nurçebi, Beşiktaş'ın fuar sistemini çok ciddiye aldığını belirterek, "Burada yetişen Nesip Uysal'ın çalışkanlığı ve fedakarlığı bizim için çok önemli, yeni yetişen gençlerimiz de örnek olsun.

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor