Sona erecek olan Pereira, karar verirken en önemli hususun önemli olduğunu söyledi

Sona erecek olan Pereira, karar verirken  en önemli hususun önemli olduğunu söyledi
Sona erecek olan Pereira, karar verirken  en önemli hususun önemli olduğunu söyledi Haber Metraj
moyo

Ailemin bana ihtiyacı var. Üç çocuğum var onların da bana ihtiyacı var. Daha yakın olmaları ve eğlenmeye daha fazla vakit ayırmamaları gerekiyor. Buraya iki kez geldiler ama onlarla çok az zamanım var. On yıl ülkemden uzaktaydım, dünyayı dolaştım ve bu kariyeri seçtiğinizde ödenmesi gereken bedel bu. "

Brezilya futbolu soruları

Brezilya futbolundaki  olayların kararını etkileyip etkilemeyeceği sorulduğunda, Portekizli teknik direktör şu yanıtı verdi: "Ailem bir yıl daha vidobet evden uzakta olmayı göze alabilir mi bilmem gerekiyor." Bunun alakası yok. Brezilya futbolundaki sorunla, "sorun her yerde."

Fenerbahçe'ye gidiş

Vitor Pereira, Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Şubat ayında Corinthians'ta görevi devraldı. Brezilya formasıyla 53 maça çıkan 54 yaşındaki teknik adam, maç başına 1.66 sayı ortalaması tutturdu ve sözleşmesi 2022'nin sonunda sona eriyor

Transferi dikkat çekti ve dokunuşuyla onu parlattı

Vivian Tor Pereira Futbol oynadığı için eleştirildi ve bildirildiğine göre şampiyonluğu kazanamadı, ancak Sarı Lacivert ile ikinci döneminde transferler ve vidobet giriş grup yapısı açısından başarılı oldu. Portekizli teknik adam, Pekin Guoan'dan Kim Minjae'yi 3 milyon Euro'ya, Koreli oyuncu ise görev süremin sonunda  18 milyon Euro'ya Napoli'ye gitti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor