Ünlü Girişimci Fatih Arslan ve Hayatı

1992 yılında İstanbul'da doğan Fatih Arslan, aynalara eşsiz şeklini vermesiyle tanınıyor. Memleketi Gümüşhane olan sanatçı Avansaray Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü'nden mezun oldu.

Ünlü Girişimci Fatih Arslan ve Hayatı
Ünlü Girişimci Fatih Arslan ve Hayatı Haber Metraj
moyo

1992 yılında İstanbul'da doğan Fatih Arslan, aynalara eşsiz şeklini vermesiyle tanınıyor. Memleketi Gümüşhane olan sanatçı Avansaray Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü'nden mezun oldu. Öğrendiklerini iş haline getirdi ve çeşitli tasarımlar sundu. Eğitimi ve yaratıcılığı ile çalışmalarını ilerletmiştir. 

Günümüzde pek çok farklı mekân ve ev tasarımı bulunan Fatih Arslan bu farklılıklara ayak uydurup yakalamayı başardı. Müşterilerinin ne istediğini anında anlayarak ve ona göre teslim ederek portföyünü genişletmiştir. Onun girişimci ruhu aynalara bambaşka bir boyut kazandırarak dekorasyonun en önemli parçaları haline gelmiştir.

Fatih Arslan ve Vizyonu

Fatih Arslan, müşterilerin siparişlerini yerine getirmek için çok çalışan duyarlı bir ekibe sahiptir. Özenle paketlenmiş siparişler, müşterilere mümkün olan en hızlı ve kolay şekilde ulaşır. Böyle hassas bir nesnenin sahibine başarıyla teslim edilmesi büyük bir başarıdır. Farklı desen ve renklerle farklı modeller yaratmak için iyi bir vizyon gerekir.

Fatih Arslan tam da bu yeteneğe sahip bir girişimci. Özellikle aynaların sık kullanımı ile dar alanları genişleterek bir alana başka bir hayat veriyor. Aynaları sadece öngörülebilir yerlerde değil, orta sehpalarda, sandıklarda veya konsollarda da müşterilerine şık bir şekilde sunuyor.

Ünlü aynacı son günlerde yaptığı ayna çalışmalarıyla birçok insanı kendine hayran bıraktı.  Duruşuna derinlik katmak için şık aynalar kullanabilen sanatçının, Lux BMW'sini bile kaplamak için uyumlu bir şekilde aynalar kullanmıştır.

Fatih Arslan’nın Basında Çıkan Haberleri;

https://byfatiharslan.com/basin-haberleri/

 

Fatih Arslan Girişimci Fatih Arslan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor