Kıbrıslı İş Adamı Bulut Akacan

Kıbrıslı iş adamı Bulut Akacan 1983 yılında Kıbrıs Lefkoşe de dünyaya geliyor. Türk Maarif Koleji'nde Lise eğitimini tamamladıktan sonra ekonomi eğitimi almak üzere Amerika'ya giden Bulut Akacan eğitim yaşamını başarılı bir şekilde tamamlıyor.

Kıbrıslı İş Adamı Bulut Akacan
Kıbrıslı İş Adamı Bulut Akacan Haber Metraj
moyo

Kıbrıslı iş adamı Bulut Akacan 1983 yılında Kıbrıs Lefkoşe de dünyaya geliyor. Türk Maarif Koleji'nde Lise eğitimini tamamladıktan sonra ekonomi eğitimi almak üzere Amerika'ya giden Bulut Akacan eğitim yaşamını başarılı bir şekilde tamamlıyor.  Ardından anavatanı Kıbrıs dönerek burada faaliyet gösteren Akacan Holding yönetim kurulu başkanlığını üstlenerek iş dünyasına adım atıyor.  Ve farklı birçok sektörde hayata geçirmiş olduğu birbirinden başarılı projeler ile hem ülkemizde hem de Kıbrıs'ta iş dünyası artık onu yakından tanıyor.

Kıbrıslı iş adamı Bulut Akacan’ın henüz genç Yaşına rağmen elde etmiş olduğu tüm bu başarıların arkasında Elbette mücadele dolu bir yaşam öyküsü yatıyor. Bu yoğun mücadele içerisinde her geçen gün güçlenerek yükselmeyi Başaran Bulut Akacan kimdir sorusu aynı zamanda iş dünyasına örnek olan bir biyografi olarak birçok yerde konuşuluyor. Bulut Akacan’ın başarı dolu öyküsüne yine son noktayı kendisi koyuyor. Ve onu merak eden herkes çok daha yakından tanıyabilsin ve başarılarını nasıl elde ettiğini öğrenebilirsin diye bir kitap yazmaya karar veriyor. Ve Bulut Akacan’ın kaleminden çıkan Farkında Olmak isimli kitap bugün D&R mağazalarında satışa sunuluyor.

Farkında Olmak

Bulut Akacan farkında olmak ismi ile kaleme almış olduğu bu kitapta iş yaşamında başarılı olabilmenin çok özel sırlarını paylaşıyor. Bugün bulunduğu noktaya gelebilmek için vermiş olduğu mücadeleler ve başarı sırları yaşanan bir öykü olarak herkes tarafından merak ediliyor.

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor