Huzur Dolu Bestelerin Sahibi Cenk Özveren

Huzur Dolu Bestelerin Sahibi Cenk Özveren
Huzur Dolu Bestelerin Sahibi Cenk Özveren Haber Metraj
moyo

Huzur veren sesi, birbirinden güzel besteleri ve müziğine eşlik eden gitarı ile keyifli zamanlarınıza ortak olan Cenk Özveren, 36 yıllık müzik birikimi ile yazdığı ve bestelediği tüm şarkılarla sizi huzur dolu bir dünyaya alıp götürüyor. 2018 yılında kurduğu Derin Mevzu grubu ile çıkarmış olduğu iki albümde de kendi yazdığı ve bestelediği şarkılarında, tüm birikimini müziklerine ve ezgilerine yansıtmayı başardı.  Cenk Özveren ve grubu Derin Mevzu albümü ile müzik severler tarafından çok fazla konuşuldu.
İçinden geçtiğimiz karamsar günlerden sonra şarkılarıyla insanların içine huzur veren Cenk Özveren, kurduğu grup Derin Mevzu ile yaptığı şarkılar ve çıkardığı albümlerde herkesin kendini daha mutlu hissetmesini hedefliyor. Bu güzel grubun albümünde yer verdiği "Yeni Bir Güne Selam"  albümün en hit parçalarından biri oldu. Derin Mevzu grubunun dinleyicileri, şarkıyı ve albümü dinlediklerinde kendilerini daha huzurlu hissettiklerini dile getirmeleri, sanatçının amacına ulaştığının önemli bir göstergesi.
Cenk Özveren ve grubu Derin Mevzu çıkardıkları şarkılar ile kendilerini dinlemeye gelen müzik severleri kelimenin tam anlamıyla kendine hayran bıraktı. Müziğin ahengini gözler önüne seren birbirinden güzel melodiler, grubun katıldığı konserler ile dinleyicisi ile buluştu. Özellikle sözü ve bestesi Özveren’e ait olan Yeni Bir Güne Selam şarkısı dinleyenleri mest etti. Huzurlu ve keyifli zamanlarınıza eşlik eden, eşsiz tınıları bir araya getiren, huzur veren sanatçıya olan ilgi artarak devam edecek gibi gözüküyor. Sanatçının hayranları daha fazla şarkı ve albüm çalışması ile Özveren’i büyük bir hevesle bekliyor.
Günün tüm yorgunluğunu atacağınız, ruhunuzu dinlendireceğiniz ideal bir tını ve melodi ile Derin Mevzu müzik severleri bambaşka bir dünyaya götürmüştü. Bir kez dinleyenin asla vazgeçmediği bu muhteşem ses ve müzik birikimi yeniden bir single’da sevenleriyle buluşacak. Sevenlerinin özlemini sona erdirecek olan yetenekli sanatçımız, yeni single’ı ile birikimlerini bir kez daha müziğine yansıtıyor. Müzik dünyasına kattığı rahatlık ve huzur havası ile Cenk Özveren, dinleyicileri tarafından tam olarak huzurlu bir müzik insanı olarak ifade ediliyor.
Keyifli zamanlara renk katan, etkileyici müziği ile dinleyicilerini yaşamın yorgunluğundan uzaklaştıran sanatçı, gitarıyla eşlik ettiği yeni şarkıları ile çok konuşulacak! Yıllara dayanan müzik tecrübesini yeni single’ında yeniden gözler önüne serecek olan Özveren, yüreklerinize dokunmayı başaracak. Sevilen besteci, yorgunluğunuzu üzerinizden atmak için müzik dinlediğiniz saatlerde, huzur veren müziği ile yeni haftaya mutlu başlamanıza yardımcı oluyor. Keyifli ve neşeli çalışmaları ile sevenlerine güzel melodiler sunan sanatçı, yeni single’ı ile sevenlerinin yine yüzünü güldürecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor